Son Dakika Haberler

2 aylık bebeğine işkence eden babanın görüntüleri infial yarattı!

2 aylık bebeğine işkence eden babanın görüntüleri infial yarattı!
Okunma : Yorum Yap

2 aylık bebeğine işkence eden babanın görüntüleri infial yarattı!

Bebeğinin doğduğundan beri işkence gördüğünü söyleyen anne, gizlice kayıt alarak şiddeti kanıtladı; görüntüler infial yarattı….

Şiddete maruz kalan bebeğin annesi, “Çocuğum o darptan sonra beyin kanaması geçirdi” dedi.

Gaziantep’te 2 aylık bebeğin babasından gördüğü şiddetin görüntülerinin sosyal medyaya düşmesi vahşetin büyüklüğünü gözler önüne serdi.

Söz konusu video için TIKLAYIN

2 aylık bebeğin annesi Semra Göç, yaşadıklarını anlattı. Günlerdir uyuyamadığını söyleyen anne Göç, eşinin en ağır biçimde cezalandırılmasını istediğini belirterek, “En ağır cezayı alsın hapse girsin. Cezasını çeksin. Hiç çıkmasın oradan” dedi.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Kahvelipınar Mahallesi’nde yaşayan Yunus Göç’ün, 2 aylık bebeği Cihan Göç’ü dövdüğü anların görüntüsü sosyal medyada büyük yankı buldu. İHA’nın haberine göre; anne Semra Göç’ün evin odasına gizlediği telefon kamerasına babanın bebeği dövdüğü anlar yansıdı. Cihan bebek başına aldığı darbelerden beyin kanaması geçirirken anne Göç ise evden ayrılarak ailesinin yanına sığındı.

Annenin şikayeti üzerine Yunus Göç gözaltına alındı. 

İşkenceci baba: Yunus Göç

Dün ilk olarak Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan bebek, ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye sevk edildi. Eşinin bebeğine uzun süredir şiddet uyguladığını söyleyen Göç, bebeğin babasının kucağındayken hep ağladığını belirtti. Kendisini suçlamaması için o anları gizlice kayda aldığını ifade eden Göç, “Çocuğu severken de ‘Oy seni annen mi dövdü’ diyordu” dedi. 

“O ANLARI GÖRÜNCE NEFESİM KESİLDİ”

Çocuğunun ağlamalarından ve vurma seslerinden şüphelenen anne, ailesinden kameralı bir telefon isteyerek gizli çekim yapmaya karar verdiğini söyledi. “Beni mutfağa çay ve yemek yapmaya gönderiyordu. O sırada da çocuğu dövüyordu. O dövdüğü esnada kapı deliğinden bakmak istedim. Anahtarı çıkarıp delikten baktım. Çocuğun suratına avcunun içiyle vuruyordu. Birden çok kötü oldum, geri çekildim. Nefes alamadım. Nefesim kesildi.” diyen anne hazırladığı telefonun kayıt tuşuna basarak o anları kaydettiğini anlattı.

“BEBEK BABASININ KUCAĞINDAYKEN HEP AĞLIYORDU”

Eşinin kendisinden şüphelenmemesi için yanında bebeği sevdiğini sözlerine ekleyen Göç, “Ben halbuki inanmıyordum ona. Çocuğu severken de ‘Oy seni annen mi dövdü’ diyordu. Ben bu görüntüyü bilerek çektim. Bebeğe onları yaptığı için ceza alacağını da biliyor. Böyle sinirlenince gözü dönüyor. Çocuğum o darptan sonra beyin kanaması geçirdi. En ağır cezayı alsın hapse girsin. Cezasını çeksin. Hiç çıkmasın oradan. Beni ailemle de tehdit ediyordu. Bana ‘Seni öldürürüm, çocuğu alırım’ diyordu. Koruma polis istiyorum. Hala korkuyorum. Bebeğim doğduğu günden beridir şiddet görüyordu. Ama inanamıyordum. Telefonumu da aldı. Ailemi arayamıyordum. Zaten bebek onun kucağına gittiğinde durmuyordu. Herkeste duruyordu. Artık kokusundan mı anlıyordu bilmiyorum. Ağlamaya başlıyordu. Çocuk bende susuyor ama onda ağlıyor. Kaç gündür hiç uyumuyorum. Kafamı yastığa koyduğumda o çığlığı, sesi duyuyorum” diye konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)