Son Dakika Haberler

Tencere dibin kara: ‘Abdullah Gül’ tartışması hakaretleşmeye dönüştü!

Tencere dibin kara: ‘Abdullah Gül’ tartışması hakaretleşmeye dönüştü!
Okunma : Yorum Yap

Tencere dibin kara: ‘Abdullah Gül’ tartışması hakaretleşmeye dönüştü!

Levent Gültekin ile Cüneyt Özdemir arasında çıkan ‘Gül’ tartışması hakaretleşmeye dönüştü.

Cüneyt Özdemir, Levent Gültekin‘i Abdullah Gül’ün adaylığı için Halk TV’yi kullanmakla suçladı. Gültekin’in suçlamaya tepki göstermesiyle başlayan tartışma hakaretleşmeye dönüştü.

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile Halk TV programcısı Levent Gültekin arasında sosyal medyada ‘Abdullah Gül’ tartışması yaşandı. Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Halk TV programcısı Levent Gültekin’i Abdullah Gül’ün adaylığı için Halk TV’yi kullanmakla suçladı. Özdemir paylaşımında, “Halk Tv’nin bir numaralı (ki çok izleniyor harbiden başarılı) programcısı Levent Gültekin, Abdullah Gül’ün adaylığını destekliyor musun soruma, çaktırmadan reklamını mı yapıyorsun?’ imalarıma, ‘Hayır’ bile diyemiyor. Eveliyor, geveliyor… E hayırlı işler kardeşim. Allah kavuştursun..” ifadelerini kullandı. Özdemir daha sonra yine Twitter hesabından “Levent Gültekin Halk tv ‘de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor? Halk Tv’yi kendince çaktırmadan Abdullah Gül adaylığı için mi kullanıyor?” sorulu bir anket yaptı. Paylaşıma Levent Gültekin’i de etiketleyen Özdemir, “Çekinme sen de oy kullan” dedi.

‘Ahlaksızlığını böyle mi örteceksin Cüneyt?’

Gültekin suçlamaya “Ahlaksızlığını böyle mi örteceksin Cüneyt? Sen hakikaten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun” diye yazdı.

Özdemir, “Vay şimdi de hakaret ha! Yolun açık olsun Şampiyon…” yanıtını verdi.

Özdemir şöyle devam etti: “Şu yazışmalar baktım da haklısın senin gibi uyduruk bir adamla bu kadar zaman kaybetmem benim hatam! Bir tek sen akıllı, alem de bu kadar aptal değil. Umarım bu gece bunu bir kez daha o zeki kafana sokmuşsundur!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink