Son Dakika Haberler

Galatasaray’da 2. Başkan Albayrak, korona karantinasına alındı

Galatasaray’da 2. Başkan Albayrak, korona karantinasına alındı
Okunma : Yorum Yap

Galatasaray’da 2. Başkan Albayrak, korona karantinasına alındı …

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta koronavirüs tespit edildiği ve çiftin özel bir hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

65 yaşındaki Abdurrahim Albayrak’ın ilk testi negatif çıkmıştı. Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın yapılan ilk koronavirüs testi negatif çıkarken, ikinci testin ise pozitif olduğu öğrenildi. Abdurrahim Albayrak’ın eşi Şükran Albayrak’ın da koronavirüs testinin pozitif olduğu aktarıldı. Çiftin özel bir hastanede karantinada olduğu ifade edildi.

Mehmet Üstündağ, Abdürrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını yazdı. Hürriyet’te yer alan haberde, “Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki testi pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da koronavirüse yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor” ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan Galatasaray Futbol A Takım İdari Menajer Yardımcısı Mert Çetin de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Albayrak’a geçmiş olsun mesajı yayımlayarak, “Allah’ım acil şifalar versin başkanım. Dualarımız sizinle” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)