Son Dakika Haberler

Acun Ilıcalı’ya, eski eşi Şeyma Subaşı’dan canlı yayında mesaj geldi: Parayı konuşalım

Acun Ilıcalı’ya, eski eşi Şeyma Subaşı’dan canlı yayında mesaj geldi: Parayı konuşalım
Okunma : Yorum Yap

Acun Ilıcalı’ya, eski eşi Şeyma Subaşı’dan canlı yayında mesaj geldi: Parayı konuşalım…

Acun Ilıcalı, kendi kanalının canlı yayına konuk oldu. Ilıcalı, katıldığı programda telefonunda bir video izletirken Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj kameraya yansıdı. Subaşı’nın mesajında Ilıcalı’ya para konusunu sorması dikkatleri çekti.

Kendi kanalında yayınlanan “Gel Konuşalım” adlı programa konuk olan Acun Ilıcalı, yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı ‘O Ses Türkiye’ programındaki bir performansı telefonundan canlı yayında izlettiği sırada eski eşi Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj kameralara yansıdı.

Şeyma Subaşı’nın gönderdiği mesajda, “Acun, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım, Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” yazdığı görüldü.

Mesaj: “Acun selam, ne zaman bi gorusebiliriz ? Tarihleri knusmamiz lazim miami oteli ve parayla ilgili baska biside knusucam…”

Şeyma Subaşı, konuya dair açıklama yaptı: “Böyle bir şey kimin başına gelir? Tabii ki Şeyma Subaşı’nın…”

Canlı yayından Acun Ilıcalı’ya gönderdiği mesajın sosyal medyada gündem olmasının hemen ardından Şeyma Subaşı Instagram hesabından açıklama yaptı.

Subaşı, “Bu tabii ki Şeyma Subaşı’nın başına gelir” dediği olayla ilgili şunları söyledi:

“Az önce Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Böyle bir şey kimin başına gelir? Tabii ki Şeyma Subaşı’nın… Hayırlısı böyleymiş, yapacak bir şey yok. Sonuçta Acun’la bir çocuğumuz var ve bizim konuştuğumuz maddi-manevi bir sürü olay var. Bunlardan birinin canlı yayına çıkması benim kaderim diyelim, yapacak bir şey yok. Önceliğimiz kızımız Melisa… Acun’la her zaman bunları maddi-manevi konuşacağız. İnşallah başka bir boyutlara geçmez bu olay, anlayış istiyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)