Son Dakika Haberler

“Himmet toplayan Emre Belözoğlu’nu Sportif Direktör yaptınız. Şimdi VAR Odası’nda FETÖ’cü arıyorsunuz”

“Himmet toplayan Emre Belözoğlu’nu Sportif Direktör yaptınız. Şimdi VAR Odası’nda FETÖ’cü arıyorsunuz”
Okunma : Yorum Yap

Ahmet Zeki Üçok’tan, yenilgisinin sorumluluğunu FETÖ’ye yıkan Fenerbahçe’ye: “Başkanınız ve yöneticileriniz FETÖ kumpası ile hapis yatarken, FETÖ’ye Himmet toplayan Emre Belözoğlu’nu Sportif Direktör yaptınız. Şimdi VAR Odası’nda FETÖ’cü arıyorsunuz”…

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Fenerbahçe-Gençlerbirliği karşılaşması sonucu aldıkları 2-1’lik yenilgiden FETÖ’yü sorumlu tuttu. Baki, “FETÖ’cü zihniyet bilerek Fenerbahçe taraftarının sinir uçlarıyla oynayıp, insanları sokağa döküp kaos yaratmak istiyor” dedi.

Emekli Albay Ahmet Zeki Üçok, Baki’nin FETÖ çıkışına Twitter’dan yanıt verdi. Üçok, yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler Selahattin Baki ve Alper Pirşen’i etiketliyerek şunları yazdı:

“Başkanınız Sayın Aziz Yıldırım ve yöneticileriniz 3 Temmuz FETÖ kumpası ile hapis yatarken, FETÖ’ye Himmet toplayan Emre Belözoğlu’nu Sportif Direktör yaptınız. Şimdi VAR Odası’nda FETÖ’cü arıyorsunuz. Yapmayın…”

Belözoğlu’na, FETÖ’den takipsizlik…

Emre Belözoğlu, hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında takipsizlik kararı verilmişti. Kararda, “Sohbete katılmak, para vermek örgüt üyeliği için yeterli delil değil” ifadeleri kullanılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)