Son Dakika Haberler

AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: “Kendimi Osmanlı payitahtının il başkanı olarak görüyorum”

AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: “Kendimi Osmanlı payitahtının il başkanı olarak görüyorum”
Okunma : Yorum Yap

AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: “Kendimi Osmanlı payitahtının il başkanı olarak görüyorum”AKP İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları yanıtladı.

AKP’nin Saadet Partisi kökenli yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sütlüce’deki AKP İstanbul İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Seçim çalışmaları için artık zaman veya mekan gözetmediklerini ve hiçbir ayrım gözetmeksizin çalışacaklarını belirten Kabaktepe, “İstanbullu hemşehrilerimiz, kardeşlerimiz olarak İstanbul sevdamızı onlarla paylaşmaya çalışacağız.” dedi.

Bugüne kadar uyguladıkları çalışma yöntemlerini daha da geliştireceklerini aktaran Kabaktepe, “Hangi zamanda ve mekanda kendisine ulaşmamızı İstanbullumuz daha çok önemsiyorsa onları da öne çıkaracağız. ‘En iyi iletişim kurma yönetimi yüz yüzedir’ demeyeceğiz, ‘sosyal medya çok önem kazandı’ demeyeceğiz. O mekandaki, zamanı, bireyi önceleyerek metodoloji ve aracı kullanmayı tercih edeceğiz. Buna yönelik çalışmalarımızı, alt yapımızı güçlendiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kente dair gelecek stratejisini belirleyeceklerini belirten Kabaktepe, “Faaliyetlerimizi, dilimizi çeşitlendirecek, 16 milyon İstanbulluya, seçimler 2 sene sonra değil de 3 ay sonra olacakmış inancıyla çalışarak 3 temel stratejik yaklaşımı gerçekleştireceğiz.” dedi.

“İmamoğlu’yla çok hoş sohbet etmiş olduk”


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretine ilişkin soruya Kabaktepe, şu yanıtı verdi:

“Çok hoş sohbet etmiş olduk. Takdir edersiniz ki bu tip ziyaretlerde basın mensuplarını çıkardıktan sonra konuştuklarımız ziyaretin muhatabı olan kişilerin kalbinde, zihninde kalır. Ama çok hoş ve güzel bir sohbette yarım saatte güzel konuları istişare ettiğimizi ifade etmiş olayım. Bu olması gereken bir şey. Türkiye’de bu takım ziyaretlerin, girişimlerin olması doğal olandır. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun açıklamaları, biz de kendi internet sayfamızdan açıklamalar yaptık. Bu doğal olan süreci kendi doğallığında değerlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Netice itibarıyla İstanbul’umuzun Büyükşehir Belediye Başkanı, İstanbul’umuzun en büyük partisi olan AK Partimizi ziyaret etmiş oldu. Olağan bir ziyaret.”

“Kendimi Osmanlı İmparatorluğu’nun, payitahtının il başkanı olarak görüyorum”


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından Cumhurbaşkanlığına uzanan siyasi serüvenini kendisinde de görüp görmediği sorulan Kabaktepe şu yanıtı verdi:

“Kendimi şu an ve gelecekte sadece AK Partimizin İl Başkanı, Türkiye’mizin en büyük ilinin il başkanı, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısının il başkanı, 600 yıl dünyaya hükmetmiş son Türk devleti olan Osmanlı İmparatorluğu’nun, payitahtının il başkanı, sağlık ve eğitim başkentinin il başkanı olarak bugün de yarın da öyle görüyorum, öyle planlıyorum. Kariyer tasarımı yapmak ona esir olarak yaşamaktır, onu anlamsız olarak görürüm. Bu kişisel bir şey.”
Kaynak: AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink