Son Dakika Haberler

AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’dan Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’a: “Gazeteci bozuntusu”

AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’dan Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’a: “Gazeteci bozuntusu”
Okunma : Yorum Yap

AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’dan Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’a: “Gazeteci bozuntusu”

“Yeliz” fake hesabı ile tanınan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ile Türkiye gazetesinin yandaş yazarı Fuat Uğur Twitter’da tartıştı. Çamlı, Uğur’a “gazeteci bozuntusu” dedi.

“Bu nasıl görgüsüzlük”

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur Twitter’dan AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’yı eleştirerek, “İstanbul’da tarihi 1. Mahmud çeşmesini restore ettirip babasının ismini veren, eleştirilince de ‘Ne var bunda yani’ diyen AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’yı uyaracak bir yetkili parti organı var mıdır acaba? Bu nasıl görgüsüzlük ve hadsizliktir?” diye mesaj yazdı.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur Twitter’dan AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’yı eleştirerek, AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’dan Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’a: “Gazeteci bozuntusu” diye yazdı.

“Gazeteci bozuntusu”

AKP’li Çamlı da Fuat Uğur’a, “Sen nasıl görgüsüz, hadsiz bir gazetecisin, gerçeğe kuLaklarını tıkayıp tantanalarla istikamet alıyorsun. Yazdıklarımda iftira ediyormuyum diye endişe duymayandan mutber gazeteci olmaz. Bu tip gazeteci bozuntularını uyaracak bir kurum yok mu” diyerek yanıt verdi.

Uğur, Çamlı’ya yanıt olarak “2. Dünya Savaşı sırasında binlerce tarihi bina yerle bir olmuştu. Ama hepsi savaştan sonra aslı gibi yeniden yapıldı. Kimse de o eserlere babasının adını vermedi. ‘Burda çeşmeye ait iki üç taş vardı ben yeniden yaptırdım, babamın adını verdim’ diyemezsin. Ha bir de edebini takın.” dedi.

Çamlı da Fuat Uğur’a, “Sizi,techiz edildiğiniz yanlış bilgiyi tadil etmek için telefonla aradım,cevap veremediniz. Anladım ki maksadınız İmamoğlunun attığı çamuru sıvamak. ihya,restarasyon, restitüsyon, dönem eki manalarına, gerçek bilgiye dikkat edeceğinize,çamur medya kazanında kaynamayı seçtiniz” diye mesaj yazdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)