Son Dakika Haberler

Yine kof kahramanlık: AKP’li Ayvalı, ‘Animasyonu silmeyeceğiz’ dediği tweetini sildi

Yine kof kahramanlık: AKP’li Ayvalı, ‘Animasyonu silmeyeceğiz’ dediği tweetini sildi
Okunma : Yorum Yap

“ACITTIYSA OYNAMAYALIM”

‘FETÖ ile kol kolaydık’ açıklaması sonrası istifa etmek zorunda kalan ve 10 ay sonra sessizce tekrar aynı göreve getirilen AKP’li Emre Cemil Ayvalı, yine zamansız kahramanlığa soyundu. Ayvalı, ‘Yalan Üretim Merkezi’ animasyonunu “silmeyeceğiz” dediği tweetini silmek zorunda kaldı…

AKP’li Emre Cemil Ayvalı, videoyu silmeyeceklerini söylediği tweeti’ni sildi.

AKP, ‘Yalan Üretim Merkezi’ notuyla paylaştığı CHP animasyonunu sosyal medya hesabından kaldırdı. Partinin Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı da videoyu silmeyeceklerini söylediği tweetini sildi.

“Bir çizgi film bu kadar acıttıysa oynamayalım” diyen Ayvalı, AKP’nin resmi hesaplarından bu videonun silinmesi sonrası, tweetini silmek zorunda kaldı.

Ayvalı, şunları yazmıştı:

“FETÖ İLE KOL KOLAYDIK” İTİRAFINDA BULUNMUŞTU

AKP Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı iken katıldığı bir programda “Bir tarafta, çok açık söylüyorum, darbeci Kemalist gelenek vardı, bir tarafta FETÖ vardı, bunları birbirine kırdırmak suretiyle yol almak mecburiyetinde kaldık. FETÖ ile AK Parti bürokraside geçmişte kol kola girdiyse, bunu da farklı darbecileri tasviye etmek için yaptı” diyen Emre Cemil Ayvalı, bu sözlerine gelen tepkiler üzerine görevinden istifa etmek zorunda kalmıştı.

Ayvalı, istifa ettiği göreve 10 ay sonra sessiz sedasız döndü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)