Son Dakika Haberler

Pudra şekerinden sonra ‘gazoz’: AKP’li belediye başkanı görüntüleri yalanladı!

Okunma : Yorum Yap

Pudra şekerinden sonra ‘gazoz’: AKP’li belediye başkanı görüntüleri yalanladı!

Konya Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’ın, sevgilisi olduğu iddia edilen bir kadınla Antalya’ya tatile giderken çekilen görüntüleri yayınlandı. Videoda Konak’ın araç kullanırken alkol aldığı da görülüyor. Konak, bunun alkol değil gazoz olduğunu söyledi…

AKP’li Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, aracıyla Antalya’ya tatil yapmaya giderken yol boyunca yanında bulunan kadın arkadaşıyla alkol içti. Başkan Konak, Antalya’ya geldiğinde ise eğlenceye havuz başında devam etti. Videoda Başkan Konak’ın, elinde alkolle havuz başında dans eden kadın arkadaşına, “Sana özel havuz, kimse yok” diye seslendiği görülüyor.

Söz konusu görüntüler için TIKLAYIN

Konuya ilişkin Yunak Belediye Başkanı Ali Konak’a ulaşan Yeniçağ’ın haberine göre; Konak görüntülerin kendisine ait olduğunu kabul etti ancak araç kullanırken kucağında bulunan alkol kutusunun kendisine ait olmadığını ileri sürdü.

“ORADA BEN BİRA DEĞİL GAZOZ İÇİYORUM”

“2 buçuk sene öncesine ait. Yalan. İçeriği yalan yani. Görüntüdeki benim, evet. Orada ben gazoz içiyorum, yanımdaki arkadaşım da bira içiyor. Antalya’ya insan niye gider. Tatildeydim. Belediye başkanı olmadığım dönemdeki görüntüyü çıkarıyorlar. O dönem partide görevliydim, ilçe yöneticisiydim.”

VİDEODAKİ ŞARKI DETAYI

Başkan Konak, görüntülerin 2 buçuk sene öncesine ait olduğunu söylese de videoda çalan bir şarkı dikkat çekti. Konak’ın kadın arkadaşı havuz başında dans ederken, Hadise’nin “Küçük Bir Yol” isimli parçası çalıyor. Bu şarkı 3 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)