Son Dakika Haberler

Muhalefetin ‘gizli’ planı ifşa oldu! AKP’li vekil: 6 partinin birlikteliği Cumhur İttifakı’nı yok edebilmek için!

Muhalefetin ‘gizli’ planı ifşa oldu! AKP’li vekil: 6 partinin birlikteliği Cumhur İttifakı’nı yok edebilmek için!
Okunma : Yorum Yap

Muhalefetin ‘gizli’ planı ifşa oldu!

AKP’li vekil: 6 partinin birlikteliği Cumhur İttifakı’nı yok edebilmek için!

AKP’li İbrahim Aydemir, iktidarı değiştirmek amacıyla büyüyen Millet İttifakı’nın amacını açıkladı. Aydemir, aleni olan amaçla ilgili 6 partinin iktidarı değiştirmek amacıyla bir araya geldiğini söyledi.

Gündeme dair tuhaf açıklamaları ile zaman zaman isminden söz ettiren AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yeni bir açıklama ile kendini hatırlattı.

Aydemir, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, 6 muhalefet partisi genel başkanının cumartesi günü bir araya geldiğini anımsattı. Söz konusu toplantıda, “mutabakat metninin” 28 Şubat günü açıklanacağının duyurulduğunu hatırlatan Aydemir, bu tarihten darbe iması çıkararak “28 Şubat, bu ülkenin başına gelmiş en sıkıntılı zaman dilimlerinden birisidir. Demokrasinin katledildiği, siyaset kurumunun ve parlamentonun yerle yeksan edildiği bir zaman dilimidir. Hususen 28 Şubat’ta bir toplantı düzenleyecek olmaları çok manidardır” ifadelerini kullandı.

Aydemir, iktidarı değiştirmek için bir araya geldiği aleni olan 6 partinin iktidarı değiştirme amacını meşru olmayan bir yöntem gibi yansıtmaya çalışarak, “Sırf Erdoğan’ı, Cumhur İttifakı’nı yok edebilmek için böyle bir birliktelik oluşturmuşlar” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink