Son Dakika Haberler

AKP’li meclis üyesinden ‘çocuklarım aç’ diyerek intihar eden babaya: Ucuz siyasi manevra!

AKP’li meclis üyesinden ‘çocuklarım aç’ diyerek intihar eden babaya: Ucuz siyasi manevra!
Okunma : Yorum Yap

AKP’li meclis üyesinden ‘çocuklarım aç’ diyerek intihar eden babayla ilgili vicdanları sızlatan yorum: Ucuz siyasi manevra!

AKP’li meclis üyesi, ‘çocuklarım aç’ diyerek valilik önünde kendini ateşe vererek intihara kalkışan ancak kurtarıldıktan sonra kaldırıldığı hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden baba için dehşete düşüren bir yorum yaptı.

Ağrı Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Selma Gökçen, Hatay Valiliği önünde “Çocuklarım aç, iş istiyorum anlamıyor musunuz?” diyerek kendini yakan Adem Yarıcı hakkında skandal bir paylaşımda bulundu.

‘Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez’

AKP’li Meclis Üyesi Selma Gökçen, sosyal medya hesabından Hatay’da gerçekleşen yoksulluk intiharıyla ilgili haberi paylaşan CHP 26. Dönem Milletvekili ve Gazeteci Barış Yarkadaş’ın paylaşımının altına “Kimse açlıktan kendini yakmaz. Öyle olsaydı Nijerya, Çad, Zambiya, Haiti, Madagaskar, Yemen ve Sierra Leone gibi ülkelerde insan kalmazdı. Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez” yorumunda bulundu.

‘Senin adına da utanıyorum’

AKP’li Gökçen’in mesajı kısa sürede büyük tepki çekti. Yarkadaş’ın AKP’li Selma Gökçen’in yorumunu alıntılayarak yazdığı “İnsanlık yerlerde sürükleniyor… Senin adına da utanıyorum Selma Gökçen… Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz?” mesajı sonrası AKP’li Gökçen yorumunu sildi.

Zeynep Gürcanlı: İfşa edin bu kibirli vicdansızları

Gazeteci Zeynep Gürcanlı, Ağrı Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Selma Gökçen’in sildiği skandal paylaşımının ekran görüntüsünü Twitter hesabından paylaşarak, “Valilik önünde açız diye kendini yakan vatandaş öldü… Geriye bu vicdansız kaldı. Adı Selma Gökçen. AKP belediye Meclis üyese. O vicdansız twiti yazmış, sonra da silmiş.. Görün ve ifşa edin bu kibirli vicdansızları…” yorumunda bulundu.

Ağrı Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Selma Gökçen’in sildiği skandal paylaşımının ekran görüntüsünü Twitter hesablarından sıkça paylaşıldı. O mesaj kısa sürede büyük tepki çekti.

ABC

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)