Son Dakika Haberler

İşte AKP’nin öğretmenleri: CHP’li öğrencilerimin notunu kırdım!

İşte AKP’nin öğretmenleri: CHP’li öğrencilerimin notunu kırdım!
Okunma : Yorum Yap

İşte AKP’nin öğretmenleri: CHP’li öğrencilerimin notunu kırdım!

Trabzon Tevfik Serdar Anadolu Lisesi öğretmenlerinden olduğu anlaşılan Osman Bayrak adlı şahıs, Erdoğan’a desteğini sunduğu paylaşımında ‘CHP’li öğrencilerinin notunu kırdığını’ belirtti.

Trabzon’da Tevfik Serdar Anadolu Lisesi’nde öğretmenlik yapan Osman Bayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP’li olduğunu öne sürdüğü öğrencilerini hedef aldı. Bayrak, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yaptığı destek paylaşımında CHP’li öğrencilerini hedef alarak, “Bugün CHP’li öğrencilerimin notundan kırdım” dedi ve ‘#YanındayızErdoğan’, ‘#İyikivarsınErdoğan’ etiketlerini kullandı.

Tepkilerin ardından paylaştığı mesajı silen Bayrak’a ilk tepki CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalioğlu’ndan geldi. Yerel Haberlobi isimli gazetenin haberine göre; İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne çağrıda bulunan Hacısalioğlu, “Bu Tweet’i attıktan sonra sildiği söylenen eğer iddialar doğruysa kendisine öğretmen bile diyemeyeceğim bu şahıs hakkında Sayın İl Milli Eğitim Müdürü’nü göreve davet ediyorum” dedi.

Hacısalioğlu, şu soruları yöneltti:

“Bu kişi evlatlarımıza eğitim vermek için mi yoksa fişlemek için mi kadrodadır? Söylendiği üzere kendisiyle aynı görüşte olmayan öğrencilerin notu kırılmış mıdır? Eğer notları kırılmışsa sınav notları için yeniden değerlendirme yapacak mısınız? Bu kişi evlatlarımıza eğitim vermek için mi yoksa fişlemek için mi kadrodadır? Söyledigi üzere kendisiyle aynı siyasi görüşte olmayan öğrencilerin notu kırılmış mıdır? Eğer notları kırılmışsa sınav notları için yeniden değerlendirme yapacak mısınız? Asli görevini unutup siyaset peşinde koşan bu kişi hakkında idari soruşturma açacak mısınız?”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)