Son Dakika Haberler

Alaattin Çakıcı Soylu’yu savunurken Peker’e mesaj çaktı: Özel ilişkiler mahrem kalmalı

Alaattin Çakıcı Soylu’yu savunurken Peker’e mesaj çaktı: Özel ilişkiler mahrem kalmalı
Okunma : Yorum Yap

➡️Alaattin Çakıcı Soylu’yu savunurken Peker’e mesaj çaktı: Özel ilişkiler mahrem kalmalı…

Sosyal medya hesabı üzerinden siyasileri hedef alan açıklamalarda bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le ilgili tartışmalar sürerken Alaattin Çakıcı da sessizliğini bozdu. Çakıcı, Soylu’yu savunan, Peker’e mesaj yollayan bir mektup paylaştı.

Sosyal medya platformu üzerinden paylaştığı videolarla ülkede neredeyse gündemi belirleyen Sedat Peker’e bir başka organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’dan yanıt geldi. Çakıcı kamuoyu ile paylaştığı imzalı mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Soylu, terörle ilgili bedenini beş bin derecedeki ateşin içine atmıştır”

“Cumhuriyet tarihi terörle en çok mücadele etmiş İçişleri Bakanı Sayın Soylu ile ilgili bir şeyler söylenmektedir. Sayın Soylu’yu Türkiye tanıyor, terörle ilgili bedenini beş bin derecedeki ateşin içine atmıştır. 

İnsan bir şeylerin ortaya dökülmesini istiyorsa lütfen sapla samanı birbirinden ayırmasını bilmeli. Yurt içi ve Yurt dışında Türküm, Türkmenim, devlet benim için her şeydir diyenlere şunu hatırlatmak isterim; Birileri yanlışın içindeyse Türkiye’nin bekası söz konusu olduğu bu dönemde görevini ifa edenlere söz söylememesi gerekir. 

Kişilerin birbirleri ile özel ilişkileri bile olsa mahrem kalmalı”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)