Son Dakika Haberler

Aleyna Çakır’ı darp ederek bayılttıktan sonra canlı yayında ‘hava atmış!’

Aleyna Çakır’ı darp ederek bayılttıktan sonra canlı yayında ‘hava atmış!’
Okunma : Yorum Yap

Aleyna Çakır’ın ölümünde ‘erkek arkadaş’ şüphesi! Çakır’ı darp ederek bayıltan ‘sevgili’, sonra canlı yayında ‘hava atmış!’


Geçtiğimiz günlerde Ankara’da intihar ettiği söylenen Aleyna Çakır’ın birlikte olduğu Ümit Can Uygun tarafından dövülerek bayıltıldığı ve onların canlı yayınla paylaşıldığını gösteren görüntüler ortaya çıktı. 


İntihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır’ın Ümit Can Uygun adlı erkek tarafından darp edildiği ve baygın yattığı görüntülerin canlı yayınla sosyal medyada paylaşıldığı anlaşıldı.

Aleyna Çakır’ın akıbeti soruluyor


Ankara’da 4 Haziran 2020’de intihar ettiği öne sürülen Aleyna Çakır’ın, görüntülerini izleyen binlerce kişi, şüpheli Ümitcan Uygun’un Aleyna’nın ölümü ile ilişkisinin ortaya çıkarılması için, emniyet güçlerinin harekete geçmesini istedi. Daha sonra Ümit Can Uygun’un MHP İlçe Başkanlığı’nda çekilmiş görüntüleri de ortaya çıktı. Uygun’un, silahlar ve yüklü miktarda parayla çekilmiş görüntülerini de sosyal medyada yayınladığı görüldü.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ


Kadın Meclisleri tarafından yapılan paylaşımda ise, Çakır’ın ölümü “şüpheli” olarak nitelendirilerek, “Aleyna Çakır 19 yaşındaydı. 4 Haziran’da intihar etti denilen Aleyna Çakır’ın birlikte olduğu erkek tarafından daha önce defalarca şiddet gördüğü ve savcılığa suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Aleyna’nın şüpheli ölümü açığa çıkartılsın” denildi.

Nar Kadın Dayanışması Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Kadın cinayetlerinin üstünü intihar süsüyle örtemeyeceksiniz, failleri korumanıza izin vermeyeceğiz!” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)