Son Dakika Haberler

Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu tutulan Ümit Can Uygun’dan Müge Anlı’ya tehdit

Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu tutulan Ümit Can Uygun’dan Müge Anlı’ya tehdit
Okunma : Yorum Yap

Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu tutulan Ümit Can Uygun’dan Müge Anlı’ya tehdit: “Stüdyoya nasıl silah sokabilirim”

Programında Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümüne ilişkin yayınlar yapan televizyon sunucusu Müge Anlı, olayın şüphelisi olduğu iddia edilen Ümit Can Uygun’un kendisini tehdit ettiğini açıkladı. 

İntihar ettiği öne sürülen Aleyna Çakır’ın sevgilisi Ümit Can Uygun, Müge Anlı’yı tehdit etti. Uygun, sevgilisi Aleyna Çakır’ı dayak atarak bayılttıktan sonra görüntülerini yayınlamıştı. Otopsi raporuna göre intihar ettiği iddia edilen Çakır’ın vücudunda çok sayıda darp izi olduğu ve ölmeden önce asıldığı ortaya çıktı. Şüphelerin odağındaki ‘dayakçı sevgili’ bu defa da konuyu aydınlatmaya çalışan Müge Anlı’yı ölümle tehdit etti.

Müge Anlı,  Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu olduğu iddia edilen Ümit Can uygun’un tehdit mesajlarının kendisine iletildiğini açıkladı. Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümünü araştıran Müge Anlı, Çakır’ı daha önce darp edip bunu videoya çeken ve olayın şüphelisi olduğu iddia edilen Ümit Can Uygun’un “Stüdyoya nasıl silah sokabilirim” sözleri üzerine “Allah seni bir kere daha yanıltsın da bir gel” cevabını verdi. 

Anlı şunları dedi:

“VALLA İSTERSEN YANIL DA GEL”

“Bak Ümitcan programda konuşan herkesi tehdit ediyormuşsun, programa nasıl katılabilirim, nasıl içeriye silah sokabilirim diye konuşmalarından bahsediyorlar. Valla istersen yanıl da gel, bak Allah seni bir kere daha yanıltsın. Hani bir kere yanılttı dövdün kızı canlı yayın yaptın ya. Gelsene hadi gel gel.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)