Son Dakika Haberler

Ali Tarakçı: “Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz”

Ali Tarakçı: “Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz”
Okunma : Yorum Yap

Ali Tarakçı: “Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz”…

Sedat Peker’in kendisinin bilmediği birçok şeyi bildiğini ifade eden gazeteci Ali Tarakçı, “Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz” dedi.

Sedat Peker’in yeni ifşaları gazeteci Ali Tarakçı’ya uzandı. Peker, Tarakçı’nın uğradığı silahlı saldırının azmettiricisinin eski Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin olduğunu iddia etti. Konuya ilişkin açıklama yapan Tarakçı, “Benim bilmediğim ama Peker’in bildiği bir şeyler var o belli.” dedi.

Tarakçı, “Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz” dedi.

Tarakçı’nın Bizim TV’de yaptığı açıklamalar şöyle: 

“Üzerime 7-8 el sıktı”

“Benim bilmediğim ama Peker’in bildiği bir şeyler var o belli. Her sabah çocuklarımı koleje bırakıyordum Esenyurt’ta, yola çıktım. Esenyurt’ta arabama arkadan vurdular indim arabadan arkamda beyaz araba ve iki kişi duruyor. Baktım gerçekten araba vurmuşlar. Arabada bir şey yok gidebilirsiniz dedim. Bizim arabada bir şey var dediler. Telefonumu vereyim dedim. Üzerime 7-8 el sıktı. Bakıyorum ki üzerimde bir şey yok. Arabaya bindim sol bacağımı atamıyorum arabaya. Kanlar akıyor. En yakın Esenyurt Devlet Hastanesine gitmeye karar verdim. Yandaki marketin sahibi beni arabaya attılar. Bir taraftan birilerini arıyorum vuruldum hastaneye götürülüyorum diye. Medicana Hastanesine gittim zaten ajanslara da düşmüş.

“Beni vuran bir adamın o gece belediyede ne işi var”

“Ben benim vurulma olayımla ilgili tüm ayrıntılı detayı biliyorum. O kadar araştırma yaptık ki. Beni vuran kişinin aynı gece belediyeye gidip saatlerce kaldığını biliyoruz mesela. Beni vuran bir adamın o gece belediyede ne işi var diye sorduk. Hastanede Esenyurt emniyeti ifademi almak istediklerinde sadece emniyet müdürüne konuşurum dedim. Beni vurduran bu deyip ismini de verdim emniyete. Esenyurt belediyesinin basın danışmanı beni ziyarete geldi kabul etmedim.

Ben belediyede ihale haberleri yapınca, Necmi Kadıoğlu ben vurulmadan benimle ilgili hesap soracağını söylemiş.

Sedat Peker’e bu olayı yeniden gündeme getirdiği için teşekkür ediyorum. Benim bildiklerimi o, onun bildiklerini ben bilmiyorum. ”

“Korkuyorum”

“Korkuyorum. Ben Sedat Peker yazdığı için kaygı duyuyorum.”

“Çok uzun bir süre evim korundu.”

“Korkuyorum. Ben Sedat Peker yazdığı için kaygı duyuyorum. Bana vurdurma emrini veren adam dışarıda”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink