Son Dakika Haberler

‘Altın Kelebek’, kendi çalıp kendi söyleyecek: Ceylan Ertem de adaylıktan çekildi!

‘Altın Kelebek’, kendi çalıp kendi söyleyecek: Ceylan Ertem de adaylıktan çekildi!
Okunma : Yorum Yap

‘Altın Kelebek’, kendi çalıp kendi söyleyecek: Ceylan Ertem de adaylıktan çekildi!

Güvenç Dağüstün, Candaş Tolga Işık, Doğan Duru, Redd, Sabahat Akkiraz ve İsmail Tunçbilek’in ardından Ceylan Ertem de Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekildi.

Şarkıcı Ceylan Ertem, Altın Kelebek Ödülleri’nden “birçok müzisyen arkadaşım ve sanatçı ustalarım gibi, ben de çekiliyorum” sözleriyle çekildi.

Şarkıcı Ceylan Ertem, Altın Kelebek Ödülleri’nde adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Ertem, çekilme gerekçesi olarak, “Hem hayat görüşüme, hem yıllardır oluşturmaya ve kollamaya çabaladığım duruşuma oldukça ters yapıda olduğunu bildiğimden, Hürriyet Gazetesinin (ve bu tür gerçekliği sisli olan yarışmaların) temsil ettikleri ve etmedikleri sebepleriyle, bir çok müzisyen arkadaşım ve sanatçı ustalarım gibi, bende çekiliyorum” dedi.

Ertem’in açıklamaları şöyle:

“En iyi şarkı, En iyi klip, En iyi kadın şarkıcı” gibi dallarda aday olduğumu öğrendiğim Altın Kelebek Ödüllerinden, hem hayat görüşüme, hem yıllardır oluşturmaya ve kollamaya çabaladığım duruşuma oldukça ters yapıda olduğunu bildiğimden, Hürriyet Gazetesinin (ve bu tür gerçekliği sisli olan yarışmaların) temsil ettikleri ve etmedikleri sebepleriyle, bir çok müzisyen arkadaşım ve sanatçı ustalarım gibi, bende çekiliyorum.

Magazin gztcileri ödül töreninde aldığım ödülü tutuklu gazeteci dostlarıma adamıştım, derin sessizlik yaşanmış ardından bir çok köşe yazarı tarafından eleştirilmiştim. Benim değil, mevzu ile ilgili onların tüm gece ses vermeleri gerekirken,ses vereni topa tutmayı tercih etmişlerdi”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink