Son Dakika Haberler

Anıl Yolum tarafından öldürülen beş aylık hamile Sezen Ünlü’nün ailesi isyan etti

Anıl Yolum tarafından öldürülen beş aylık hamile Sezen Ünlü’nün ailesi isyan etti
Okunma : Yorum Yap

17 yaşında, 5 aylık hamile… Dini nikahlı eşi tarafından 16 bıçak darbesiyle karnındaki bebeğiyle birlikte öldürüldü…

-Anıl Yolum tarafından öldürülen beş aylık hamile Sezen Ünlü’nün ailesi isyan etti: Darp raporu aldık, şikâyetçi olduk, tutuklamadılar…

İzmir’de Anıl Yolum tarafından 16 yerinden bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen Ünlü’nün babası, kızının daha önce darp edildiğini ve şikâyetçi oldukları halde Anıl Yolum’un tutuklanmadığını söyledi. Baba Ünlü, “Adamı içeri atsalardı kızım şu an yaşıyor olacaktı” diyerek isyan etti.

İzmir’in Konak ilçesinde dün (26 Mart 2021) saat 23:00 sıralarında meydana gelen olayda Anıl Yolum isimli şahıs, 2 aydır ayrı yaşadığı ve ‘dini nikahlı eşi’ olduğu öğrenilen 17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen Ünlü’yü bıçaklayarak öldürdü. Yolum, ekipler tarafından yakalanarak Cinayet Büro Amirliğine teslim edildi.
Sezen Ünlü’nün cenazesi ise İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan ailesi tarafından teslim alındı. Baba Serdar Ünlü, “Benim kızımın ‘ben ölürsem gözlerimi bağışlayın’ diye vasiyeti var. ‘Baba ölürsem organlarımı bağışlayın’ derdi. Kızımın gözlerini bağışladım. Benim kızım böyle bir kızdı” diye konuştu.
İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) aktardığına göre Ünlü, kızının şahıs tarafından darp edildikten sonra darp raporu alarak şikâyette bulunduğunu, bir süredir kendisiyle kaldığını ancak Anıl Yolum’un kızını sokakta öldürdüğünü söyledi.

“İçeri atsalar kızım şu an yaşıyor olacaktı”

Sezen Ünlü’nün amcası “Şikâyette bulunduğu, uzaklaştırma kararı olduğu halde caniyi serbest bıraktılar. Yeğenimi cani bir şekilde katletti. Karnında taşıdığı bebeği de katletti. Evlenmek için yaşı tutmuyordu. Abim kızı vermeye mecbur kaldı. Kız zaten okula gidiyordu. Okulda bu adamla tanışmış. Aralarında bir şeyler geçmiş. Biz de kızı vermek zorunda kaldık. Sonra kızı darp etti. Gözleri mosmor şekilde eve geldi ve abim de adam hakkında şikâyette bulundu. Buna rağmen serbest kaldı. Yeğenimle adam 2 aydır ayrıydı. Sonra bir yerde sıkıştırıp katletti” ifadelerini kullandı.

“Cinayet planlıydı”

Sezen Ünlü’nün dayısı Çağatay Delikanlı ise, “Ben eve giderken yeğenime rastladım. ‘Beni kurtar’ dedi. Adam da oradaydı. ‘Senin derdin ne?’ dedim. Beni görünce bıçağı beline koydu. Bu durum planlıydı. Beni görmeseydi 3 gün önce yeğenimi öldürecekti” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)