Son Dakika Haberler

Trump’ın 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunmuş! Anonymous dava evraklarını yayımladı!

Trump’ın 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunmuş! Anonymous dava evraklarını yayımladı!
Okunma : Yorum Yap

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, Trump’ın 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismardan yargılandığı davanın evraklarını yayımladı

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, bugün protestolarda halkın yanında yer alacağını açıklamıştı. Anonymous, Trump ve Epstein’ın beraber 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismardan yargılandığı davanın evraklarını yayınladı.

Jurnaltr.com’un haberine göre; Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, bugün George Floyd‘un ölümünden sonra başlayan protestolarda halkın yanında yer alacağını açıklamış ve Floyd’un ölümüne ilişkin yeni görüntüleri sızdırmıştı. Bu açıklamadan sonra bugün Trump ve Epstein’ın beraber 13 yaşındaki bir çocuğun bekaretine karşılık iddiaya girdiği ve çocuk istismarından yargılandığı davaya ilişkin resmi evrakları sızdırdı.

Amerikalı bankacı ve iş adamı Jeffrey Epstein, Florida ve New York’ta küçük çocukları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019’da tutuklandı ve cezaevine gönderildi. 10 Ağustos 2019’da kaldığı tek kişilik hücrede kendisini asarak şüpheli bir şekilde 66 yaşında yaşamına son vermişti.

Söz konusu evraklarda Trump’ın ve Epstein’ın çocuk istismarından suçlandığına ilişkin ifadeler geçiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)