Son Dakika Haberler

Arıboğan, Pelikancı Selman Öğüt’ün kovulmasına sevinince ‘Kaplan yenge’ saldırıya geçti

Arıboğan, Pelikancı Selman Öğüt’ün kovulmasına sevinince ‘Kaplan yenge’ saldırıya geçti
Okunma : Yorum Yap

Arıboğan, Pelikancı Selman Öğüt’ün kovulmasına sevinince ‘Kaplan yenge’ saldırıya geçti


Deniz Ülke Arıboğan’ın Pelikancı Selman Öğüt’ün üniversiteden kovulmasına “Akademisyenim diye ortalarda dolaşan ‘akılsız çaylağın’ akademiden kopması çok hoşuma gitti. Ferahladım!” ifadeleriyle sevinmesi üzerine Öğüt’ün yengesi Hilal Kaplan saldırıya geçti.

Pelikancı Selman Öğüt’ün Fahrettin Koca’nın sahibi olduğu üniversiteden kovulması üzerine mutluluğunu dile getiren Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Öğüt’ün yengesi Hilal Kaplan’ın hedefi oldu.

Hilal Kaplan, Selman Öğüt’ün ağabeyi Süheyb Öğüt ile evli.

Pelikancı Selman Öğüt, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucu başkanı olduğu Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı tarafından kurulan Medipol Üniversitesi’nden kovuldu. Pelikancı Selman Öğüt kovulmasının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, “Akademisyenim diye ortalarda dolaşan,akılsız çaylağın’ akademiden kopması çok hoşuma gitti. Ferahladım!” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Pelikancı Öğüt için şu yorumu yaptı:

“Sosyal medyada dalga dalga yayılan kötücüllük rüzgarına bu gece biraz ben de kendimi kaptırabilir miyim? Bir müsaade ederseniz; “akademisyenim diye ortalarda dolaşan,akılsız, küstah ama merkeze yakın akrabaları olan çaylağın” akademiden kopması çok hoşuma gitti. Ferahladım!”

PELİKAN’DAN YANIT GECİKMEDİ


Arıboğan’ın paylaşımının ardından bu sefer Pelikancı Hilal Kaplan, kaynı Selman Öğüt’ü savunmak için Deniz Ülke Arıboğan’ı hedef aldı. Pelikancı Kaplan, “Merhum babasının aksine Amerikancı tavrıyla bilinen ve terör sevici akademisyenlerle zerre sıkıntısı olmamış kibir budalasına tavsiyem çok sevinmemesidir. Bir de botoxu fazla kaçırmazsa daha da ferahlayabilir belki..” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)