Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu’nun bürokratları tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan fena sobelendi!

Okunma : Yorum Yap

Kılıçdaroğlu’nun bürokratları tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan fena sobelendi!

Kılıçdaroğlu’nun bürokratları tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan’ın 2001’de bürokratlara yönelik tehdidi gündeme bomba gibi düştü!

Kılıçdaroğlu’nun “hukuk dışına çıkmayın” uyarısını “bürokratları tehdit etti” diye yorumlayan Erdoğan’ın iktidara gelmeden önce 2001 yılında bürokratlara “ezileceksiniz” dediği ortaya çıktı…

Kılıçdaroğlu’na “Bürokratları tehdit etti” diyen Erdoğan bu videoya ne diyecek

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda Angola’nın başkenti Luanda’ya hareketi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara ilişkin “Bu size son çağrımdır” diyerek 18 Ekim’i işaret etmesini değerlendirdi.

Erdoğan, “Pazartesi itibariyle bu düzenin illegal isteklerine verdiğiniz tüm desteğin sorumluluğu size de ait olmaya başlayacaktır” diyen Kılıçdaroğlu’na yanıt vererek “Şimdi bir de tarih veriyor. Hadi bakalım, göreceğiz. Ne yapacağını göreceğiz. Bay Kemal, bu alan boş değil” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun kamu görevlilerini tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan’ın arşivden dikkat çeken bir videosu çıktı. 

ERDOĞAN: YAPTIKLARI HUKUKSUZ VE AHLAKSIZ HER TÜRLÜ FAALİYETİN ALTINDA EZİLECEKLER

Söz konusu görüntüler için TIKLAYIN

Kılıçdaroğlu’nu “bürokrat” açıklaması nedeniyle hedef alan Erdoğan’ın 2001 yılındaki AKP grup toplantısında yaptığı konuşma gündeme geldi. 

Erdoğan arşiv videosunda, bürokratları suçlayarak şunları söylemişti: 

“Devletin imkanları belli bir siyasi parti veyahut da siyasi maksatlı operasyonlar için kullanılıyor. Devletin bürokratlarına suç işlettiriliyor. Bütün bunlardan sorumlu olan hükümet üyeleri kendileriyle görüşen arkadaşlarımıza olaylara el koyacaklarını söylemelerine rağmen, gözaltındaki vatandaşlarımıza kötü muamele günlerce sürmüştür. Buradan açıkça ilan ediyorum, bu işleri yapanlar, yaptıkları hukuksuz ve ahlaksız her türlü faaliyetin altında ezilecekler.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)