Son Dakika Haberler

“Ayasofya kurtulmuş cidden”: Boynukalın’ın seviyesiz ifadelerine tepkiler çığ oldu!

“Ayasofya kurtulmuş cidden”: Boynukalın’ın seviyesiz ifadelerine tepkiler çığ oldu!
Okunma : Yorum Yap

“Ayasofya kurtulmuş cidden!”

Boynukalın’ın seviyesiz ifadelerine tepkiler çığ oldu. Ateizm Derneği, Boynukalın’a teşekkür etti: “Ateizmin yaygınlaşmasında ve araştırılmasında gösterdiğiniz üstün gayret için dernek olarak size teşekkür borçluyuz”

Boynukalın’ın seviyesiz ifadelerine tepkiler çığ oldu; Boynukalın hesabını korumaya aldı. Ateizm Derneği ise Boynukalın için teşekkür tweet’i attı. Derneğin hesabından atılan tweette, “Ateizmin yaygınlaşmasında ve araştırılmasında gösterdiğiniz üstün gayret için dernek olarak size teşekkür borçluyuz” denildi.

Ayasofya’ya baş imam olarak atandıktan sonra her konuda fikir beyan eden, siyasi konularda yorum yapmayı kendine görev edinerek sık sık tepkilerin hedefi olan Prof. Dr. Mehmet Boynukalın, görevinden istifa ettikten sonra da hız kesmedi.

Eski Ayasofya Camii baş imamı, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi hocası Prof.Dr Mehmet Boynukalın, içki yasağıyla ilgili gelen tepkilere “Merak etmeyin ey güruh, haram (!) ettiğiniz vergilerinizden bana düşen hisseden hepinize kaliteli pamuk aldım, artık helal edersiniz, ne yapayım.” diyerek yanıt verdi.

Boynukalın’a tepkiler yükselirken Boynukalın twitter hesabını korumaya aldı.

İşte tepkilerden bazıları:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)