Son Dakika Haberler

Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya veda etti: “Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım”

Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya veda etti: “Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım”
Okunma : Yorum Yap

Aydın: “Hazzı alıp amacıma ulaştım”

Aygün Aydın’dan dumur eden Hakan Sabancı vedası: “Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım ve 3.140 öğrenciye kitap gönderdim. Yaşamında mutluluk dilerim. Umarım bir gün fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin kıymetli olduğunu anlarsın” …

Oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya veda ederken Türk milletine de hakaret yağdırdı. Aydın, “Türk milletinin şerefsiz” olduğunu söylerken en kısa sürede vatandaşlıktan çıkacağını belirtti.

Bir dönem iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncu Aygün Aydın sosyal medya hesabından hem Türklere hem de Hakan Sabancı’ya hakaretler yağdırdı. Aygün, kısa süre içerisinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları sildi.

“ONDAN NE ADAM OLUR NE BABA”

Bir süredir magazin gündemini açıklamalarıyla meşgul eden ve Hakan Sabancı’ya veda mesajıyla oldukça konuşulan oyuncu Aygün Aydın, sosyal medya hesabından gelen eleştiriler üzerine sert bir karşılık verdi. Aygün Aydın, kendisine yapılan eleştirilerden çok bunaldığını söyledi. Aydın, “Her şeyin sebebi Hakan’la çıkmış olmam. Alın o k…tı da eski kız yeni kız arkadaşını da. Ondan ne adam olur ne de baba olur” diyerek küfürler yağdırdı.

“VATANDAŞLIKTAN ÇIKACAĞIM

Türk milletine de hakaret eden Aygün, “Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan şeref.iz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden. Vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa sürede çıkacağım. Allah hepinizin belasını versin. Ben yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu kadar iki yüzlü bir millet olamaz. O kadar ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun” diyerek herkesi şok etti.

PAYLAŞIMLARI SİLDİ

Herkese veryansın eden Aygün, kısa süre içerisinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaları sildi. Ardından bir canlı bağlantıyla herkesten özür diledi.

VEDA MESAJIYLA ŞAŞIRTTI

Oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı da açıkladı. Aydın, yaptığı açıklamada, “Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV’yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım” dedi.

“HAZZI ALIP AMACIMA ULAŞTIM”

Aydın mesajının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)