Son Dakika Haberler

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik
Okunma : Yorum Yap

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Halk TV’de Medya Mahallesi adlı programı hazırlayıp sunan gazeteci Ayşenur Arslan, programındaki eleştirileri nedeniyle kanalına verilen 5 günlük ekran karartma cezasını eleştirdi. RTÜK’ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösteren Ayşenur Arslan, “Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım” dedi.

RTÜK’ün Halk TV ve TELE1 kanalları için verdiği 5 günlük ekran karartma kararının ardından ilk programına çıkan Ayşenur Arslan, Medya Mahallesi programında karara tepkisini ironik bir şekilde dile getirdi. Ayşenur Arslan, “Format değiştiriyorum. Bundan sonra Seda Sayan tadında bir program yapacağım. Onun tam kelimelerini ezberlemem lazım. ‘Bacım sen ne diyorsun’ diyor. Buna benzer kalıpları öğrenmem lazım. Bir de, magazine bakarım aslında ama daha hakim olmam lazım. Mesela Seda Sayan’ın oğlu şahane bir kızla çardakta güneşlenirken görülmüş.” dedi.

Arslan, konuğu Avukat Celal Ülgen’e de ‘Size de bunları soracağım’ diye takıldı. Ülgen ise “Eğer böyle yaparsanız iktidarın hoşlanacağı bir program olur. Size çiçek bile yollarlar” dedi. Ayşenur Arslan ise Ülgen’e “Bundan sonra öyle. beni sevsinler istiyorum. Bana çiçek gönderilsin istiyorum. Benim Seda Sayan’dan neyim eksik. Tamam onun gibi böyle gösterişli değilim ama ooo tıp nelere kadir biyorsunuz” diyerek takıldı.

Halk TV, Ayşenur Arslan’ın programında iktidarın dış politikasını ve Libya operasyonunu eleştirdiği için 5 gün ekran karartma cezası aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)