Son Dakika Haberler

Ayvatoğlu canlı yayında: “Bana kumpas kurdular”

Ayvatoğlu canlı yayında: “Bana kumpas kurdular”
Okunma : Yorum Yap

Ayvatoğlu canlı yayında: “Bana kumpas kurdular. Mahrem dediğimiz görüntüleri paylaştılar” …


-Ayvatoğlu da AKP’den aldığı maaşı bağışlıyormuş!


Lüks aracında uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleri basına sızan ve uyuşturucu kullanmak ve temin etmekten ev hapsi cezası alan AKP Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti.

DW Türkçe’den Nevşin Mengü’nün konuğu olan Ayvatoğlu, “Alkol de kullanıyordum, sigara da kullanıyordum ama bunları paylaşmıyordum, bana kumpas kuranlar mahrem dediğimiz görüntüleri paylaştı” dedi.

Instagram hesabını da aktif hale getirdiğini söyleyen Ayvatoğlu’nun ‘@kastanceworks’ kullanıcı adlı hesabına girilebiliyor.

DW Türkçe’de Nevşin Mengü’nün sorularını yanıtlayan Ayvatoğlu’nun açıklamalarından satır başları şöyle:

“Hamza Bey’in telefonu bana vermişliği yok, telefon titrediği ve konuşmaya zarar verdiği için masadan aldım. Çıkışta da iade ettim.

Süleyman Soylu’nun gece gündüz vermiş olduğu bu mücadelede onun tebessümüne vesile olayım derken üzülmesine vesile olduğum için çok pişmanım, ondan çok çok özür diliyorum.

En iyi fotoğrafları paylaşmaya, en iyi hayatı yaşamaya çalışıyoruz. Burada herkes en iyi yemeği yediğini, en iyi arabasını, en iyi mekana gittiğinde fotoğrafını paylaşıyor. Ben bütün genç kardeşlerimden buna çok dikkat etmelerini, hayatta bir hedefi olan insanlara çok yanlış bir şey olduğunu bizzat mağduru olarak…

Madde ve sosyal medyada kendini farklı gösterme gibi bir yolda, arayışta olma içinde kimsenin olmaması gerekiyor.

Ben yılda bir hafta tatil yapıyordum. Bir yıl vermiş olduğum mücadelenin sonunda bütün imkanlar doğrultusunda harcamalıyım diyordum.

Kirada oturuyorum


Ben şu an Ankara’da kirada oturuyorum.

Mal varlığı noktasında da değinmek istiyorum. Kastamonu’nda 3 tane dairem vardı zaten. Bütün mal varlığımı, nakit sirkülasyonumu arabaya yatırdım, iki tane de ortağım var. Bir araçtan, aracın bütçesine imkanlarına göre değişiyor. Geçen yıl 500 bin TL’lik bir araba bu yıl zaten 1 milyon TL oldu. Burada milyon dolarlar falan konuşuluyor da öyle bir durum söz konusu değil.

“İhtiyacı olan insanlara destek olmak amacıyla, oradaki maaşımı da dışarıya çıkartıyordum”Ekonomik olarak 30 bin TL, yeri geliyor daha fazla kazandığım da oluyor. Ekonomik olarak çok fazla tatmin ediyordu. AK Parti’de temsili bir rakam vardı. Bununla alakalı çok söylemek de uygun olmuyor ama ihtiyacı olan insanlara destek olmak amacıyla, oradaki maaşımı da dışarıya çıkartıyordum.

Ben bir adamı seviyordum, onun peşinden ilerleyip ona destek olmak istiyordum. Sayın Cumhurbaşkanımızın böyle karşısına çıkmak istemezdim.”
KRT

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)