Son Dakika Haberler

“Bağırta bağırta, kanırta kanırta büyükşehri alacağız” diyen AKP’li Zeynep Gül Yılmaz, sözlerine ‘açıklık’ getirdi!

“Bağırta bağırta, kanırta kanırta büyükşehri alacağız” diyen AKP’li Zeynep Gül Yılmaz, sözlerine ‘açıklık’ getirdi!
Okunma : Yorum Yap

Sözleri cımbızlanmış: “Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesini aldık, kanırta kanırta da büyükşehri alacağız” diyen AKP’li Zeynep Gül Yılmaz, tepki çeken sözleri üzerine bir açıklama yaptı!

AKP’li Zeynep Gül Yılmaz, “zorla” anlamı çıkarılan ve kimine göre “cinsel çağrışım” ifade ettiği iddia edilen sözlerine gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Yılmaz, “Sözlerim cımbızlanarak çarpıtıldı” dedi.

“Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesini aldık, kanırta kanırta da büyükşehri alacağız” diyen AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, “sözlerinin cımbızlanıp çarpıtıldığını” öne sürdü.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada kullandığı, “Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesini aldık, kanırta kanırta da büyükşehri alacağız” ifadeleri büyük tepki çeken AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’dan konuyla ilgili açıklama geldi. “Sözlerinin çarpıtılıp cımbızlanmak istendiğini” savunan Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları  kaydetti:

“Demokrasinin en güzel kazanımlarından olan seçim ortamında, rekabet içinde olmak ve kazanma isteği kadar doğal bir durum yoktur. Kazanmak, motivasyonu; motivasyon kazanma isteğini arttırır. Milletimizin üstünde bir güç tanımadık bugüne kadar. Sözlerimi cımbızlayarak, çarpıtmaya çalışanlara, ahlaksız fikirlerine, ne maksatla söylendiği belli olan sözlerimde vücut arayanlara tavsiyem: laf üretmek yerine iş üretin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)