Son Dakika Haberler

Bahçeli’nin basın danışmanı Ayşenur Arslan’ı hedef aldı

Bahçeli’nin basın danışmanı Ayşenur Arslan’ı hedef aldı
Okunma : Yorum Yap

Hedef gösterilen gazetecilerde bugün!

Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek’ten Ayşenur Arslan’a çirkin sözler: “Teröristlerin anası, bunak kadın!”…

Bahçeli’nin basın danışmanı Ayşenur Arslan’ı hedef aldı. Arslan, canlı yayında Bahçeli’ye seslenerek tepki gösterdi.

Halk TV’de ‘Medya Mahallesi’ adlı programı hazırlayıp sunan deneyimli gazeteci Ayşenur Arslan, Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek’in kendisini hedef alması üzerine Bahçeli’ye seslenerek tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın ve iki gazetecinin saldırıya uğramasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli‘nin, Karar gazetesi yazarlarını da isim vererek hedef göstermesinin konu edildiği Medya Mahallesi’nde Ayşegül Arslan da hedef alındı.

Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, Halk TV programcısı ve gazeteci Ayşenur Arslan’a yönelik sözlü saldırıda bulunarak Twitter üzerinden “Teröristlerin anası” diye hitap etti.

Yıldıray Çiçek, “Teröristlerin anası Ayşenur Arslan yazıyı yorumlarken “Evet 846 kişinin azmettirici katili terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen bunak solculardan biri de benim” diye başlayaydın. Bunak kadın yazıdan onu mu anladın?” dedi.

Ayşenur Arslan’ın buna yanıtı çok sert oldu. Arslan, “Bahçeli beni tanır, ben de onu tanırım” diye başladığı yanıtında Bahçeli’ye seslendi.

Arslan, “Devlet Bey, çok tehlikeli şeyler yapıyor yanınız yöreniz. Siz gazetecileri hedef gösteriyorsunuz, birileri sizden cesaret bulup bunları yapıyor. Ne demek teröristlerin anası? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun” dedi.

Arslan şunları söyledi:

“Ben Devlet Bahçeli’yi daha akademisyenken tanıdım beyefendi. Bahçeli beni tanır, ben de onu tanırım. Asla görüşlerimiz uyuşmaz, ben onu eleştiririm ama “bunak kadın”, “teröristlerin anası” demez. Umarım demez. Devlet Bey, çok tehlikeli şeyler yapıyor yanınız yöreniz. Siz gazetecileri hedef gösteriyorsunuz, birileri sizden cesaret bulup bunları yapıyor. Ne demek teröristlerin anası? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Taha Akyol, Elif Çakır, Yıldıray Oğur hedef gösterildi Devlet Bahçeli tarafından. Taha Akyol kim biliyor musunuz? Devlet Bey daha partide değilken MHP’nin okulunda ders veren biri. Sizin ağabeyiniz Taha Akyol beyefendi. Bir zamanlar beraberdiniz, şimdi hedef gösterip saldırıyorsunuz. Yetmedi mi? Yaşımla ve kadınlığımla ilgili söylemlerinizi anladım ben. Çünkü bana başlayan yaşımla başlıyor, kadınlıkla gidiyor. Bunu anladım ama ‘teröristlerin anası’? İade ederim.”

MHP’li Çiçek, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu’nun saldırıya uğramasıyla ilgili gelen tepkiler için “Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar” diye savunma yapmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)