Son Dakika Haberler

Bakan Mehmet Nuri Ersoy’a ait otelde yılbaşı partisi!

Bakan Mehmet Nuri Ersoy’a ait otelde yılbaşı partisi!
Okunma : Yorum Yap

Fakirler ayak altında dolaşmasın zenginler yeni yılı kutlayacak!

Bakan Mehmet Nuri Ersoy’a ait otelde yılbaşı partisi kutlanacak!

Gazeteci Barış Yarkadaş, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un otelinde yılbaşı partisi düzenleneceğini açıkladı. Bakan Ersoy’a ait oteli arayarak bilgiyi teyit eden Barış Yarkadaş, duruma tepki göstererek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya çağrıda bulundu: “Ya harekete geçin ve yılbaşı eğlencesi saçmalığına engel olun! Ya da her şeyi serbest bırakın; öleceksek ölelim!” …

Gazeteci Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ait otelde yılbaşı partisi düzenleneceğini duyurdu. Bakan Ersoy’a ait oteli arayarak bilgiyi teyit eden Yarkadaş, sosyal medya hesabından isyan etti.  

Yarkadaş, sosyal medyada lüks otellerin yılbaşı etkinliklerine ilişkin ilanları da paylaştı.

Yarkadaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı: 
“Perşembe gecesi TV 100’de isyan etmiş ve ‘Kültür Bakanı Ersoy, pandemiye rağmen otelinde yılbaşı partisi düzenleyecek’ demiştim. Oteli aradım, saat 22.00’ye kadar canlı müzik de varmış! O halde milyonlarca insan neden kapanıyor eve? Bu nasıl salgın yönetimi? Sağlıkçılara acıyın!

TV 100’deki yayında, sadece Bakan Ersoy’un değil, Bodrum, Bolu ve Sakarya’daki birçok otelin de 31 Aralık gecesi müzikli-eğlenceli programlar düzenleyeceğini belgesiyle göstermiştim. Sanırım virüs, 31 Aralık’ta izinde… Oteller turistler için özel bölümler bile hazırlamış! 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ‘Bu tür organizasyonlar olmamalı’ diyor. Sayın Koca, siz bakansınız ve icra makamındasınız! Bünyenizde çalışan sağlık emekçileri için harekete geçin ve yılbaşı eğlencesi saçmalığına engel olun! Ya da her şeyi serbest bırakın; öleceksek ölelim!”    

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)