Son Dakika Haberler

Barış Pehlivan: Cevheri Güven, Fethullahçıların en has ismidir

Barış Pehlivan: Cevheri Güven, Fethullahçıların en has ismidir
Okunma : Yorum Yap

Barış Pehlivan: Cevheri Güven, Fethullahçıların en has ismidir…

Gazeteci Barış Pehlivan, Sedat Peker’in Cevheri Güven ile ilgili tweet ve paylaşımları yorumladığı programda, FETÖ ile bir çözüm süreci başlatılacağını söyledi.

“CEVHERİ GÜVEN FETHULLAHÇILARIN EN HAS İSMİDİR”

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker’in Cevheri Güven ile ilgili tweet ve paylaşımlarının konuşulduğu programda Gazeteci Barış Pehlivan, şunları söyledi:

“Bütün gazetecilik yaşamım boyunca Cevheri Güven’le mücadele ettim. Hakkında FETÖ’den savcılık soruşturması var. Cevheri Güven, Baykal’ın kasedi çıktığı dönemde Özışık kardeşleri arıyor. ‘Baykal, koltuğundan gidecek CHP yerinden oynayacak’ diyor. Özışık kasedi yayınlamıyor. Cevheri Güven daha sonra habervaktimi arıyor. Orada yayınlıyor.

2010’daki kaset kumpasında bizzat yer almış. Tahliye olunca 2015’te firar etmiştir. Cevheri Güven Fethullahçılar’ın en has ismidir.”

FETHULLAHÇILARIN SİSTEMİ 4 DOĞRU 1 YALANDIR; BU 4 DOĞRU O BİR YALAN İÇİNDİR

Fethullahçıların çalışma ve yalan yayma sistemlerini anlatan Barış Pehlivan “5 tane mesaj atmışsa bunu 4’ü doğrudur. Bu 4 doğru 1 büyük yalan içindir. Fethullahçılar bunu çok iyi biliyor” dedi.

Fethullahçıların hazırlık aşamasında bulunduğunu söyleyen Pehlivan “Yarın öbür gün Tayyip Erdoğan gittiğinde oluşacak süreçte Ergenekon, Balyoz gibi süreçlerde bu kumpasları bu ülkeye getirmek için hazırlanıyorlar. Tekrar Atatürkçüleri, tekrar cumhuriyetçileri hapse atmak için çabalıyorlar” diye konuştu.

Fethullahçıların yeni kumpaslar için çalıştığını belirten Pehlivan, “Medya baskı altına alınmış durumda. Bu baskı altında gerçek bilgiyi insanlar alamayınca bunlara inananlar oluyor” dedi.

“FETÖ İLE ÇÖZÜM SÜRECİ”

Barış Pehlivan sözlerini bitirirken “Tıpkı PKK ile yapıldığı gibi FETÖ ile de bir çözüm sürecine girileceğine inanıyorum.” diye ekledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink