Son Dakika Haberler

‘Bağımsız yargı’ Saray’da: ‘Helikopterli lüks tatil’ haberi soğumadan nikah kıyıp Saray’a koştu

‘Bağımsız yargı’ Saray’da: ‘Helikopterli lüks tatil’ haberi soğumadan nikah kıyıp Saray’a koştu
Okunma : Yorum Yap

‘Bağımsız yargı’ Saray’da: ‘Helikopterli lüks tatil’ haberi soğumadan nikah kıyıp Saray’a koştu


Demirtaş’ın tahliyesini engelleyen Başsavcı, “helikopterli lüks tatil” haberleri soğumadan kıyılan nikahtan sonra Saray’a koştu. Başsavcının eşi, Saray’a giderken gelinlik değiştirdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile nişanlısı Ayça Dursun, nikah öncesinde yaptıkları lüks tatil ile gündeme gelmişti. Lüks tatil haberi gündemdeki sıcaklığını korurken nikahlanan çift, nikahtan sonra Cumhurbaşkanlığı Sarayına ziyarette bulundu.

Başsavcı Kocaman’ın ismi, hakkında tahliye kararı verilen Selahattin Demirtaş’ın cezaevinden çıkamadan yeni bir soruşturmada yeniden tutuklanmasını sağlayan başsavcı olarak hatırlanıyor.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Ayça Dursun dün dünyaevine girdi. Sheraton Otel’de düzenlenen nikah töreninde AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yer almazken çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

YANDAŞ BASIN SARAY ZİYARETİNİ GÖRMEDİ


Kocaman ve Dursun çiftinin nikahtan sonraki adresi Cumhurbaşkanlığı Sarayı oldu. Erdoğan, Kocaman ve eşi Ayça Dursun’u aile büyükleri ile Saray’da kabul etti. Geline düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damat yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çiftin ‘külliye’ ziyaretinin ajanslarda yer bulmaması ise dikkat çekti.

Tele1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)