Son Dakika Haberler

‘Berat Albayrak’ın erişim engeli haberine’ erişim engeli

‘Berat Albayrak’ın erişim engeli haberine’ erişim engeli
Okunma : Yorum Yap

Berat Albayrak’ın Kanal İstanbul güzergahında arazi aldığına ilişkin haberlere erişim engeli getirilmişti. Bu yasağa dair yapılan habere de erişim engeli getirildi…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kanal İstanbul güzergahında arazi aldığına ilişkin haberlere erişim engeli yasağı getirmişti. Erişim engeli kararı da haber olmuştu. Albayrak, erişim engeli kararı aldırdığına yönelik haberler için de erişim engeli kararı aldırdı.

Cumhuriyet gazetesinden Hazal Ocak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ‘rant projesi’ olduğu gerekçesiyle eleştirilen Kanal İstanbul güzergahında arazi aldığı haberini 20 Ocak 2020’de yayınlamıştı. Haber pek çok internet sitesinde de paylaşılmıştı. Berat Albayrak 12 Şubat’ta mahkemeye başvurarak haberlere erişim engeli getirilmesini istemişti. İstanbul Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği aynı gün bu talebi kabul etmişti.

Berat Albayrak’la ilgili jet hızıyla kabul edilen erişim engeli kararı da haber olmuştu. Albayrak bu haberlere erişimin engellenmesi için de bu kez İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği’nden karar çıkarttı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)