Bülent Arınç'tan Gökçek'e: "koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa altını kirletmiştir" - Gazeteler, Haber Manşet, Son dakika Gelişmeleri
Son Dakika Haberler

Bülent Arınç’tan Gökçek’e: “koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa altını kirletmiştir”

Bülent Arınç’tan Gökçek’e: “koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa altını kirletmiştir”
Okunma : Yorum Yap

Eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in iddialarına çok sert sözlerle yanıt verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in sözlerine eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’tan yanıt gecikmedi. Bülent Arınç, Twitter’daki hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Melih Gökçek, uzun bir aradan sonra ahlak dışı bir yalana ve iftiraya başvurdu. Belli ki bir sıkıntısı var ve hedef şaşırtmak istiyor. Bir Hint Atasözünde denir ki: ‘EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR” ifadelerini kullandı.

Bülent Arınç, Melih Gökçek’in birbiriyle çelişen açıklamalarının video görüntülerini de paylaştı.

Arınç açıklamasında “Melih Gökçek’in hezeyanlarını bu açıdan değerlendirmek ve ciddiye almamak gerek. Artık siyasetin komedi unsuru olmuştur. Gülüp geçin… İ.Melih Gökçek “Devam edebildiğin kadar et” mantığını her sahada uygulayıp; yalana,iftiraya, çirkefliğe de devam edebildiği kadar ediyor. Ülkemizin; ÜÇ HARFLİ belediye başkanının komikliklerinden ve üstündeki okların hedefini şaşırtma çabalarından daha önemli meseleleri var” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)