Son Dakika Haberler

Bodrum Haremtan Koyu’nda bir grup erkeğin ilişkiye girdiği haberi gündeme oturdu

Bodrum Haremtan Koyu’nda bir grup erkeğin ilişkiye girdiği haberi gündeme oturdu
Okunma : Yorum Yap

Bodrum Haremtan Koyu Türkiye’nin gündemine oturdu: Bir grup erkeğin çırılçıplak denize girip ilişkiye girdikleri yönündeki haberlerle gündeme gelen Bodrum Haremtan Koyu’yla ilgili gelişmeler sürüyor…

Bodrum’un Haremtan Koyu’nda erkek grubu, gün boyu çırılçıplak denize girip eşcinsel ilişkiye girince tatilciler isyan ederek durumu polise bildirdi. Tepkiler üzerine polis ekipleri baskın yaparak iki kişiyi gözaltına aldı.

Bodrum’un en güzel koyunda gündüz vakti çırılçıplak denize giren ve partiler düzenleyerek ilişkiye giren erkek grubu, çevredekilerin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

Koya sabah saatlerinde gelen erkeklerin Haremtan Koyu’nda akşama kadar çırılçıplak yüzdükleri ve ilişkiye girdikleri öğrenildi.

Polis 2 kişiyi gözaltına aldı

Değirmenler mevkisi ve Haremten Koyu’nda, kamusal alanda yaşanan görüntülerle ilgili, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan’ın talimatıyla harekete geçildi. Emniyet güçleri bölgede yaptıkları baskında 2 kişiyi gözaltına aldı.

Bodrum’a çok uzak olmayan bir yerde bulunan Haremtan Koyu, Bardakçı ve Gümbet Koylarının arasında yer alıyor. Buraya Haremten Koyu da deniliyor. Özellikle Gümbet’teki otellerde kalan turistler burayı sabah sporu yapmak için kullanıyor. Bodrumlular ise bölgeye balık tutmak ya da denize girmek için gidiyor.

Haremtan Koyu bir süredir amacı dışında kullanılmaya başlandığı için bölgedeki devriye sayısı artırıldı.

Özellikle koyun en ucundaki ağaçlık alanda koy ile değirmenler arasında kalan bölgede sıradışı partiler verildiği ve etrafın da çöplerle dolduğu belirtiliyor.

Tv100

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)