Son Dakika Haberler

Bülent Arınç ve eşi, koronavirüse yakalandı

Bülent Arınç ve eşi, koronavirüse yakalandı
Okunma : Yorum Yap

Bülent Arınç ve eşi, koronavirüse yakalandı

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, eşine ve kendisine yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Eski TBMM Başkanı ve AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Arınç, “Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik” dedi.

Arınç, sağlık durumuyla ilgili şu bilgileri verdi:

“Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir. Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz.”

Arınç’ın katıldığı son etkinlik ise 2 Eylül’de AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısıydı. Toplantıya, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)