Son Dakika Haberler

Bir MHP klasiği! Bu kez Cemal Enginyurt, Fatih Altaylı’yı tehdit etti

Bir MHP klasiği! Bu kez Cemal Enginyurt, Fatih Altaylı’yı tehdit etti
Okunma : Yorum Yap

Bir MHP klasiği! Bu kez Cemal Enginyurt, Fatih Altaylı’yı tehdit etti: “Cenazemi camiden kaldırmayın diye vasiyet et. Aksi halde, senin için hoş olmaz”

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’yı “İnanç vergisi alınsın” önersi nedeniyle tehdit etti.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, HaberTürk yazarı Fatih Altaylı’yı hedef aldı. Enginyurt, “Fatih Altaylı denen zavallı, gördüğüm ilk yerde düşman muamelesi göreceksin” dedi.

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Enginyurt, Altaylı’nın “İnanç vergisi alınsın” başlıklı yazısına atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“SENİN İÇİN HOŞ OLMAZ”


“Fatih Altaylı: İnanç vergisi getirilsin, “Ben inançlı değilim” diyenler ya da camileri kullanmayanlar bu vergiyi ödemesin demiş. Altaylı yine kaşınmışsın. Küfür,hakaret,senin için iltifat yerine geçiyor. Sinsi bir şekil de,Dinsizlik propagandası yapıyorsun. Azdınız,kudurdunuz..”

“Fatih Altaylı, yarın ki yazında Cenazemi CAMİDEN kaldırmayın diye vasiyet et. Aksi halde, senin için hoş olmaz. Seni en iyisi yaksınlar. Toprakta bile pislik bulaştırırsın.”

“GÖRDÜĞÜM İLK YERDE DÜŞMAN MUAMELESİ GÖRECEKSİN”


Koronavirüs fırsatçılığı! Hastaların kanlarını sattılar @HaberturkTV sahibi Turgay Ciner,sen ve senin başı boş havlayan itinden tiksindik. Ülkücü düşmanlığı size prim kazandırmaz. Fatih Altaylı denilen kendini beğenmiş zavallı. Bir Ülkücü olarak,gördüğüm ilk yerde düşman muamelesi göreceksin.

Tele1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)