Son Dakika Haberler

Çete lideri Çakıcı, ekonomik krizi protesto eden vatandaşları hedef gösterdi

Çete lideri Çakıcı, ekonomik krizi protesto eden vatandaşları hedef gösterdi
Okunma : Yorum Yap

Çete lideri Çakıcı, ekonomik krizi protesto eden vatandaşları hedef gösterdi…

Organize suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen ve Nisan 2020’de MHP lideri Devlet Bahçeli’nin talebiyle çıkarılan infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, dövizdeki yükselişi protesto etmek için sokağa çıkan vatandaşları hedef gösterdi.

Çakıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Batı ve Okyanus ötesinin 15 Temmuz’da FETÖ’cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerin ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir. Aylardır Türkiye’nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve okyanus ötesi ile onların Türkiye’deki yerli işbirlikçileri, doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir” dedi.

Çakıcı, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP’nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” ifadelerini kullanarak, “Devlet sahipsiz değildir. Devletinize lütfen güveniniz” paylaşımını yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)