Son Dakika Haberler

CHP’li Özel, ‘gazeteci’ Nedim Şener’in Fethullah Gülen ile ilgili sözlerini ifşa etti

Okunma : Yorum Yap

CHP’li Özel, ‘gazeteci’ Nedim Şener’in Fethullah Gülen ile ilgili sözlerini ifşa etti

CHP’li Özgür Özel, “gazeteci” Nedim Şener’le cezaevindeyken yaptığı görüşmeyi aktardı:

“Benim cemaatle, Fethullah Gülen ile bir sorunum yok. Yurt dışındaki eğitim çalışmalarını önemsiyorum. Hatta çocuğumu da o okullara verebilirim. Dedin mi, demedin mi?”

CHP’li Özgür Özel, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Mersin’deki polis evi saldırısı nedeniyle kendilerini hedef alan ‘gazeteci’ Nedim Şener’i ifşa etti.

“Ben yazmadım bunları çıkınca utanmayasın diye” diyen Özel, Şener hakkında şunları söyledi:

“Sen o gün çıkıp da ‘Ben Hrant Dink dosyası üzerinde çalıştım ama benim cemaat ile Fethullah Gülen ile bir sorunum yok. Özellikle yurtdışındaki eğtim çalışmalarını önemsiyorum hatta kendi çocuğumu bile okullarına verebilirim yaz bunu’ dedin mi demedin mi kardeşim. Ben bütün kutsalların ve değerlerin üzerine bunu söylerim. Cesaretin varsa sen de söyle. Cesaretin varsa ben dilekçeyi imzalamaya hazırım. Görüş odasındaki 9 Ağustos 2011 kamera kayıtları açıklansın çık imzayı ver. Ben yazmadım bunları çıkınca utanmayasın diye. Orada ‘Benim Gülen Cemaati ile derdim yok çocuğumu bile okullarına verebilirim’ diye selektör yap. Sen çıktın ve gittin celladına aşık oldun. Helal olsun sana. Sana da bu yakışır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)