Son Dakika Haberler

CHP’li Ünal AKP’li Boztepe’yi Alsancak’tan Karşıyaka’ya yüzmeye davet etti

CHP’li Ünal AKP’li Boztepe’yi Alsancak’tan Karşıyaka’ya yüzmeye davet etti
Okunma : Yorum Yap

CHP’li Ünal AKP’li Boztepe’yi Alsancak’tan Karşıyaka’ya yüzmeye davet etti…

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Ocak ayı üçüncü birleşimine Cumhuriyet Halk Partili Hasan Ünal ile AKP’li Hüsnü Boztepe arasında yaşanan ‘Yüzülebilir Körfez’ tartışması damga vurdu. CHP’li Hasan Ünal, AKP’li Hüsnü Boztepe’yi 1 Nisan 2022 tarihinde Alsancak’tan Karşıyaka’ya yüzmeye davet etti.

Ünal’ın, Hüsnü Boztepe’ye şort, bone ve palet hediye etmesi ise mecliste renkli görüntülere sebep oldu.

Boztepe, daha önce meclis toplantısında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sözlü sataşmada bulunarak ‘Yüzülebilir Körfezi için 36 ay ne zaman başlayacak?’ diye tepki göstermişti. CHP’li Hasan Ünal ise, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ocak ayı üçüncü birleşiminin dilek ve temenni bölümünde söz alarak o sataşmaya bir davetle yanıt verdi.

‘ARADA BAYRAKLI’YA DA UĞRARIZ’

Cumhuriyet Halk Partili Hasan Ünal, “Benim yüzülebilir körfeze inancım tam. Hüsnü Bey sizin de buna inancınız tam olsun” diye konuştu. AKP’li Boztepe’yi 1 Nisan 2022 tarihinde Alsancak’tan Karşıyaka’ya yüzmeye davet eden Ünal, “İsterseniz Bayraklı’ya da uğrarız. Mesafe biraz uzun olduğu için çıplak ayakla yüzemezsiniz. Ben sizin için gerekli hazırlığı erkenden yaptım, paletiniz hazır. Temizlenmiş olan körfezde balıklara selam vereceksiniz, gözlükleriniz de hazır. Hava serin olur boneniz de hazır” diyerek Boztepe’ye palet, bone ve deniz gözlüğü hediye etti.

Hüsnü Boztepe ise Hasan Ünal’ın hediyelerini kabul etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)