Son Dakika Haberler

Cüneyt Özdemir, RTÜK Başkanını etiketledi; Çıplak dizisi Blu TV’den kaldırıldı!

Cüneyt Özdemir, RTÜK Başkanını etiketledi; Çıplak dizisi Blu TV’den kaldırıldı!
Okunma : Yorum Yap

Çıplak dizisi Blu TV’den kaldırıldı!

Cüneyt Özdemir, YouTube kanalından Blu TV’deki “Çıplak” isimli diziyi değerlendirdi. Özdemir’in bu programı RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i etiketleyerek yayınlamasının ardından dizi Blu TV’den kaldırıldı. Blu TV kullanıcıları diziye ulaşamadıklarını ifade ederken, Özdemir de paylaşımını sildi.

Cüneyt Özdemir: ‘Aman RTÜK Başkanı görmesin’

Babaannesi ile yaşayan bir genç kızın Türkiye’yi terk edebilmek için ihtiyaç duyduğu parayı, para karşılığında seks  yaparak biriktirmesini anlatan, fantazi ve çıplaklığın yoğun olarak işlendiği Çıplak dizisi Blu TV’den kaldırıldı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, bugün Çıplak dizisinin fragmanını paylaşarak “Aman RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin bey ve sansür kılıcı görmesin!” notunu düşmüştü. Dizinin Blu TV’den neden yayından kaldırıldığına dair bir açıklama yapılmazken Özdemir, attığı tweeti sildi.


Gazeteci Onur Öncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Çıplak dizisinin senaryo yapımcısı Can Erdemol ile telefonda görüştüğünü, Erdemol’un şu an toplantıda olduklarını ve henüz yorum yapmayacaklarını söylediğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)