Son Dakika Haberler

Çorlu’da torununu kaybeden dede: Torunum iki parçaydı, çuval gibi diktiler

Çorlu’da torununu kaybeden dede: Torunum iki parçaydı, çuval gibi diktiler
Okunma : Yorum Yap

Çorlu’daki tren kazasında torununu kaybeden dede isyan etti: Cumhurbaşkanım torununu kucağına alıp seviyorsun. Benim torunum iki parçaydı, çuval gibi diktiler!

“Çekin şu pis ellerinizi adaletin üstünden!”

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, 25 kişinin hayatını kaybettiği ve 340 kişinin yaralandığı tren kazasına ilişkin yargılanan 4 sanığın duruşması görüldü. Kazada yaşamını yitiren 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel’in dedesi mahkeme çıkışında savcının mütalaasına adeta isyan etti.

Oğuz Arda Sel’in acılı dedesi şunları söyledi:

“9 yaşındaki bir çocuğun ikiye bölünmüş halini görsünler ondan sonra karar versinler. Biz yaşamıyoruz. Nerde adalet? Orta sahadan top çevirdiler. Taa İstanbul’dan geliyoruz aynı şeyler tekrarlandı. Hadi güle güle. Diyoruz ki bilirkişiler bilen kişiler olsun. Bilirkişiler kimin elinde? Rektörün elinde. Rektör kimin elinde? Siyasilerin. Bilirkişiler ne oldu? Kimse bu davaya bakmak istemiyor. Bu neyin davası ya? 25 kişi öldü bu neyin davası. Bu ülkede adalet mekanizması işlemiyor. İnsanlar adalet diyor, insanlar ölüyor. Kimse bakmıyor, herkes önüne bakıyor işine bakıyor. Türk halkının itibarı ne olacak beyler, insanlar ölüyor

Cumhurbaşkanım torununu kucağına alıp seviyorsun. Benim torunum iki parçaydı, çuval gibi diktiler! Beni alın zindana atın. Çekin şu pis ellerinizi adaletin üstünden.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)