Son Dakika Haberler

Cübbeli Ahmet’ten darbe açıklaması: Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var!

Cübbeli Ahmet’ten darbe açıklaması: Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var!
Okunma : Yorum Yap

İktidarın ve yandaşın ‘darbe sayıklamaları’nda gelinen nokta! Cüppeli Ahmet ‘rüyasında görmüş’!


Cübbeli Ahmet’ten darbe açıklaması: Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var!


‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı fanatik yandaş Hadi Özışık’ın Youtube kanalında soruları yanıtladı. Ünlü, “Birkaç rüya gördüm 15 Temmuz’dan sonra. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe” dedi.

Hadi Özışık’ın Youtube kanalında soruları cevaplayan Cübbeli Ahmet, darbe iddialarına yeni bir boyut kattı. Darbe olacağını ve bunun rüyasını gördüğünü belirten Cübbeli Ahmet, “Ben bu rüyayı yakın görmedim. Yakın derken var 6-7 ay. Birkaç rüya gördüm 15 Temmuz’dan sonra. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe. Ben durduruldum, indirildim kimlik soruldu. Sokağa çıkma yasağı var. Bu şekilde gördüm için Allah muhafaza buyursun’ dedi. 

‘İLK RÜYAMDAN SONRA 15 TEMMUZ OLDU’


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın darbe söylentilerinden nemalandığı iddialarına katılmayan Cübbeli Ahmet şunları söyledi:

“Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var. Üç dört rüyam var ve dört beş yıllık süreç. Benim ilk bir gazetede çıkmıştı bu rüyam. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Bu bir gazetede yazıldı. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Yazım derken röportaj yapılmıştı benimle.

‘FETÖ DEĞİL’


“Ben yine darbe tehlikesi görüyorum. FETÖ ve destekçileri değil. Yalnız şu var yani Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak.”

‘DARBE TEHLİKESİ VAR AMA YAKINDA DEĞİL’


“FETÖ’nün darbe yapacak gücü yok öyle görmedik. Darbe tehlikesi var ama yakında demiyorum. Darbe tehlikesi önümüzde mevcut. Ekonomik kiriz mi bahane edilir? İşte o zaman silahlanma konusunda yine uyardım. Selefi derneklerin silahlanması sonra Şialar’ın silahlanması. Suriye’de bunlar mevcut.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)