Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay” yayında

Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay” yayında
Okunma : Yorum Yap

Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay” yayında

Başarılı oyuncu Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay”, 20 Kasımda müzikseverler ile buluştu.

Söz ve müziği Sezen Aksuya ait olan Nanay”, Aykut Gürelin yapımcılığında, İremrecords etiketiyle çıktı.

2007de yer aldığı Rock Müzikalleri’nden bu yana, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkı söylemeye ve müzikal projeler geliştirmeye devam eden Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay” müzikseverler ile buluştu. Sezen Aksu imzalı ilk single’ını yayınlayan Demet Evgara düzenlemede Murat Acar eşlik ediyor. Parçaya çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Yiğit Evgar yer alıyor.

“Dokusal Yelpazeye Sahip, Pürüzsüz Bir Ses”

Dokusal Yelpazeye Sahip, Pürüzsüz Bir Ses”

Başarılı müzik adamı Aykut Gürel, Demet Evgar için şunları dile getirdi:

Kayıt seanslarına bir piyes rolü gibi yaklaştı. Stüdyoya geldikten sonra aranjmanları ve şarkı sözlerini öğrendi, şarkılarda yaratılan karakterlere yerleşti, sonra parçayı kaydetti ve bitti..”

Gürel, Demet Evgar’ın sesinin ise; “pürüzsüzden ve melankoliden geniş bir dokusal yelpazeye sahip” olduğunu kaydetti.

“Nanay: Yalnızlığa övgü”

Söz ve müziği Sezen Aksuya ait Nanay”ı ilk dinlediği an single yapma kararını verdiğini ifade eden Evgar; “Nanay için tek bir şey söyleme hakkım olsa ‘Yalnızlığa övgü’ derim. Ne kıymetlidir yalnızlığımız, kendimizi tanımak için ne önemli bir kapıdır. Ama bazen o kapıdan içeri girmeye korkar bir yanımız, sevdiğimiz insanın kendisiyle baş başa kalmak istemesi bile korkutur bizi. Halbuki ilişki içinde de insanın yalnız kalma hakkı vardır, böylece hem kendini hem de ilişkiyi büyütür. Yalnız kalmadan kalabalık olamaz insan. O yüzden kendinizin, sevdiğinizin yalnız kalmasına müsaade edin arada. Molalar iyidir, iyileştirir insanı.” dedi.

Demet Evgar’ın daha önce Selen Öztürk, Serkan Keskin ve prodüktörlüğünü yürüttüğü Multitap ile yaptığı hafızalarda yer etmiş düetlerin yanı sıra “Aile Arasında” filmindeki başarılı vokal performansı ve Fark Etmeden” şarkısı yorumu büyük beğeni toplamıştı.

Merakla beklenen Nanay” 20 Kasım Cuma itibariyle tüm dijital platformlarda yayına girdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)