Son Dakika Haberler

Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı

Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı
Okunma : Yorum Yap

Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı…

➡️Demet Şener, İbrahim Kutluay’la resmi olarak boşanmasının ardından Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. 21 Haziran 2019 da evlenen çift tek celsede boşandı.

➡️Çift, İstanbul Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde görülen davanın ardından yollarını ayırdı.

ÇOCUK İSTEDİĞİ İÇİN…

Eski manken Demet Şener, ani gelen ayrılık kararının Cenk Küpeli’nin çocuk istemesinden kaynaklandığını açıkladı. Şener yaptığı bir röportajda ‘çocuk istiyor musunuz?’ sorusuna ‘kısmet’ cevabını vermişti.

İki isim de sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarla dostluklarının süreceğini söyleyip birbirlerine teşekkür etti. Şener, “Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk’in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim.” dedi.

Cenk Küpeli ise yaptığı paylaşımda, “Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim.” dedi.

KÜPELİ AİLESİ İSTEMEMİŞTİ

21 Haziran 2019 da Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan Demet Şener istenmeyen gelin olmuştu. Küpeli’nin ailesi ne nikaha katılmış ne de gelinleriyle bir araya gelmişti. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli, ‘Oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz’ sözleriyle Demet Şener’e tepki göstermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)