Son Dakika Haberler

Demirtaş’tan erken seçim çağrısı: “Unutmayın, sizi perişan eden Covid-19 değil, AKP-128’dir”

Demirtaş’tan erken seçim çağrısı: “Unutmayın, sizi perişan eden Covid-19 değil, AKP-128’dir”
Okunma : Yorum Yap

➡️Demirtaş’tan erken seçim çağrısı: “Unutmayın, sizi perişan eden Covid-19 değil, AKP-128’dir”

Demirtaş, “Yolsuzluk demek devletten bir miktar çalmaktır. Bunların yaptığına yolsuzluk demek yetersiz kalır. Çünkü devleti komple çaldılar” dedi.

HDP eski Eş Genel Başkanı Demirtaş Twitter mesajlarında erken seçim çağrısı yaptı. Demirtaş “Merak etmeyin, el ele vereceğiz, hep birlikte düzlüğe çıkacağız. Bu mafya düzeninden bir an önce kurtulmak için her yerde yüksek sesle erken seçim isteyin. Örgütlenin ve umutlu olun. Kazanacağız, içiniz rahat olsun” dedi.

Edirne Cezaevinde tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Twitter’dan paylaştığı mesajlarında erken seçim çağrısı yaparak “Unutmayın, sizi perişan eden Covid-19 değil, AKP-128’dir” dedi.

Demirtaş’ın Twitter mesajları şöyle: 

“Merhabalar, nasılsınız? Yoksulluktan intihar noktasına gelmiş olan halkı düşündükçe hapishane yemeği bile boğazıma diziliyor. Lüks saraylarda 3-5 maaşla zevk ve sefa içinde yaşayanlar hiç mi utanmıyorlar? Yolsuzluk demek devletten bir miktar çalmaktır. Bunların yaptığına yolsuzluk demek yetersiz kalır. Çünkü devleti komple çaldılar. Bu yüzden yoksulsunuz, işsizsiniz ve yardım alamıyorsunuz güzel kardeşlerim. Hiçbirimiz bunu hak etmiyoruz.

Merak etmeyin, el ele vereceğiz, hep birlikte düzlüğe çıkacağız. Bu mafya düzeninden bir an önce kurtulmak için her yerde yüksek sesle erken seçim isteyin. Örgütlenin ve umutlu olun. Kazanacağız, içiniz rahat olsun. Selamlar, sevgiler.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)