Son Dakika Haberler

‘Rabia işareti’ yapan serbest kalıyor: CHP’li belediye başkanına sopalarla saldıranlar serbest bırakıldı

‘Rabia işareti’ yapan serbest kalıyor: CHP’li belediye başkanına sopalarla saldıranlar serbest bırakıldı
Okunma : Yorum Yap

‘Rabia işareti’ yapan serbest kalıyor: CHP’li belediye başkanına sopalarla saldıranlar serbest bırakıldı…

💥Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a sopalarla saldırı gerçekleştiren zanlılar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Aydın Didim’de bir restoranda 6 kişinin beyzbol sopalı saldırısında darp edilen CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, saldırının gazeteci Süleyman ve Hadi Özışık kardeşlerin de içinde olduğu bir çete tarafından gerçekleştirildiğini söylemişti.

Atabay, “Özışıklar’ın içinde Didim’de uğraştığımız bir çete vardı. Ruhsatsız, zorbalıkla iş yapmaya alışmışlar. Bizden önce sürekli bu şekilde yapıyorlar” demişti.

Marinadaki bir restoranda Atabay ve avukatına sopayla saldırdıkları iddiasıyla yakalanan 6 kişinin emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Atabay’a destek veren bir grup da adliyeye giren zanlılara tepki gösterdi. Adliyeye sevk edilirken saldırganlardan biri “Rabia” işareti yaptı.
Atabay’a sopalarla saldırı gerçekleştiren zanlılar çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İşletme ruhsatı olmadığı için otelinin belediye tarafından mühürlenmesi üzerine saldırıya azmettirdiği iddiasıyla aranan A.O. İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek ifade verdi.

A.O’nun emniyetteki işlemleri sürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)