Son Dakika Haberler

Doktor, baş ağrısı şikayetiyle gelen hastaya ‘Eviniz daha güvenli’ dediği için saldırıya uğradı

Doktor, baş ağrısı şikayetiyle gelen hastaya ‘Eviniz daha güvenli’ dediği için saldırıya uğradı
Okunma : Yorum Yap

Koronavirüs günlerinde sağlık çalışanlarına bir taraftan alkışlı teşekkür, bir taraftan şiddet devam ediyor!


Doktor, baş ağrısı şikayetiyle gelen hastaya Koronavirüs nedeniyle ‘Eviniz daha güvenli’ dediği için yumruklu saldırıya uğradı…


Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne baş ağrısı şikayetiyle giden S.A., “Durumunuz ciddi değil, koronavirüs nedeniyle eviniz daha güvenli” diyen doktor Okan K.’yı yumrukla darp etti.


Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne baş ağrısı şikayetiyle giden S.A., “Durumunuz ciddi değil, koronavirüs nedeniyle eviniz daha güvenli” diyen doktor Okan K.’ye yumrukla saldırdı. S.A., polis ekiplerince gözaltına alındı.

Olay, öğle saatlerinde, Düzce’deki Atatürk Devlet Hastanesi’nin acil servisinde meydana geldi. Baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gelen S.A., acilen tedavi edilmek istediğini söyledi. Acil serviste görevli doktor Okan K. ise S.A.’ya sağlık durumunun ciddi olmadığını, koronavirüs nedeniyle hastanenin riskli olduğunu ve evinin daha güvenli olduğunu söyledi. Bunun üzerine S.A., boğazına sarıldığı doktora yumruk attı. Hastanedeki güvenlik görevlileri araya girerken, S.A., polis ekiplerince güçlükle gözaltına alındı.

Doktor Okan K. ise darp raporu aldı, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)