Son Dakika Haberler

Ekrem İmamoğlu’na kurulan kumpas saniye saniye kameraya yansıdı!

Okunma : Yorum Yap

Ekrem İmamoğlu’na kurulan kumpas saniye saniye kameraya yansıdı! AKP’li gazeteci, çiftçi rolündeki figürana söylemesi gerekenleri böyle ezberletti!

Gazeteci Tuncay Mollaveisoğlu, Ekrem İmamoğlu’na kurulan kumpası kanıtlayan bir video paylaştı. Yalan haber görüntülerinde kameramanın sahte çiftçiye ne söyleyeceğini ezberlettiği ve röportaj sırasında kendisine ismiyle hitap eden sahte çiftçiyi, ismini söylememesi konusunda uyardığı görülüyor.

AKP’li kameraman ve AKP’li sahte çiftçi, Ekrem İmamoğlu’nun çiftçiden limon aldığı konusundaki bilgiyi yalanlamak için kumpas peşine düştü. Kumpas haberde röportajı veren çiftçi rolündeki Ömer Tuncel’in figüran olduğu ve kameramanın da Mahmut Dölek adlı koyu AKP’li bir basın mensubu olduğu ortaya çıktı. Ayrıca Mahmut Dölek’in yerel haberleri Ethem Sancak’a ait kanal 24 TV’ye sattığı iddia edildi.

İşte kumpas haber yapan kameraman Mahmut Dölek’in çiftçi rolündeki Ömer Tuncel’e söylemesi gerekenleri ezberlettiği o görüntüler:

Kameraman Mahmut Dölek ve çiftçi Ömer Tuncel’in AKP’li olduğunu gösteren görseller ise “@444syyh” kullanıcı adlı profilden paylaşıldı. İşte o fotoğraflar:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)