Son Dakika Haberler

En İyi Güneş Kremleri Nelerdir?

En İyi Güneş Kremleri Nelerdir?
Okunma : Yorum Yap

En İyi Güneş Kremleri Nelerdir?

En iyi güneş kremleri kullanarak güneş lekelerinden korunabilirsiniz.  Özellikle yaz aylarında denize girildiğinde gerekli olan güneş kremleri, güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı cildi korur. Sadece tatillerde değil, güneşin olduğu her gün sürülmesi gerek bu tür kremler cildi dış etkenlerden koruyan yapısıyla herkesin çantasında bulundurması gereken bir üründür.

Güneş kremlerinin koruma gücüne bağlı olarak 15, 20, 30 ve 50 olarak devam eden faktör sayıları var. Bu sayı arttıkça en iyi güneş kremleri koruyuculuğu da artıyor. Eskiden bu sayı 90’lara kadar çıkabilirken Dünya Sağlık Örgütü’nün önerisiyle 50’ye kadar olması önerilmiştir. Günümüzde en etkili güneş kremi 50 faktör diyebiliriz.

En İyi Güneş Kremleri Nasıl Seçilir?

En iyi güneş kremleri seçilirken diğer tüm cilt ürünlerinde odluğu gibi cilt tipine uygun olarak alınmalıdır. Bazı güneş kremlerinin kapatıcı özelliği de bulunuyor. Özellikle cilt sorunu yaşayan kişiler kapatıcı özellikteki güneş kremlerini tercih edebilir. Yağsız ve E vitaminli güneş kremleri de en çok tercih edilen türleri arasında yer alıyor. Cildiniz için uygun güneş kremleri https://www.dermolisa.com/gunes-kremleri sitesi üzerinden alınabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)