Son Dakika Haberler

En yetenekli hizmet verenler SadeceOn.com bir araya geliyor

En yetenekli hizmet verenler SadeceOn.com bir araya geliyor
Okunma : Yorum Yap

En yetenekli hizmet verenler SadeceOn.com bir araya geliyor…

Her yaştaki insanı eğlendirebilecek en kaliteli oyunlar, random steam oyun kodları için en yetenekli hizmet verenleri SadeceOn.com bir araya getiriyor. En kaliteli steam oyun satışı ile siz de ister arkadaşlarınıza hediye, ister kendinize eğlenceli oyunlar alabilirsiniz. Kaliteli rastgele steam oyun kodları için en yetenekli kullanıcılar SadeceOn’da!

SadeceOn sizin için tüm steam oyun taleplerinizi karşılayabilecek yeterlilikteki tecrübeli ve yetenekli hizmet verenlerden dilediğiniz ile çalışma fırsatını sunuyor. SadeceON güvencesi ile siparişinizde sorun oluşması halinde, iptal olmasını isterseniz kesinti yapılmadan ödediğiniz tutarı iade alabilirsiniz. Siparişinize onay verip tamamlayana kadar, ödemeniz SadeceOn tarafından yürütülen güvenli hesapta bekler ve siparişe onay verdiğinizde tutar satıcıya aktarılır.

Eğer steam oyun kodları satışı yapıyorsanız, SadeceON’da bu konuda para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Sahip olduğunuz random steam oyun kodu ile sitemiz üzerinden kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Her yerden sitemize erişebilmek için mobil uygulamalarımızı da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmetleri kontrol edebilir, mesajlarınıza ulaşabilir, sipariş bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Davet ederek çekilişe katılma özelliği ile arkadaşlarınızı uygulamamızı indirmeye davet edebilirsiniz ve çekilişe katılabilirsiniz.

Kredi kartı, BKM Expres, ininal kartı ya da mobil ödeme gibi ödeme yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak SadeceOn güvenli ödeme altyapısı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Random steam key veren yerler arayışınızda SadeceON sizlere en uygun fiyatları sunuyor. Sadece 10 Liradan başlayan fiyatlarla eğlenceli vakit geçirme fırsatını yakalayın. Dilediğiniz kadar steam kodunu rahatlıkla alabilirsiniz. Güvenli ödeme alt yapısı ile siz de SadeceON’dan random steam kodları satın alın ve birbirinden eğlenceli oyunlara sahip olma şansını yakalayın!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)