Son Dakika Haberler

Entelektüel mafya Peker, yorumlara isyan ederek seslendiği kitleyi küçülttü: “40 yaş altı değil sadece beyni olan yazsın…”

Entelektüel mafya Peker, yorumlara isyan ederek seslendiği kitleyi küçülttü: “40 yaş altı değil sadece beyni olan yazsın…”
Okunma : Yorum Yap

Entelektüel mafya Peker, yapılan saçma yorumlara isyan ederek seslendiği kitleyi küçülttü: “40 yaş altı değil sadece beyni olan yazsın…”

Sedat Peker, takipçilerinin yorumlarına isyan etti. Yapılan saçma yorumlardan yorulduğunu ifade eden Peker, “Bana sadece beyni olanlar yazsın. Vallahi yoruldum” dedi.

”Aikido sporunun ruhunu araştırın dedim cevap olarak bana halen daha bir şeyler yazıyorsunuz. Ben artık kırk yaşın altındakilere de seslenmek istemiyorum, bana sadece beyni olanlar yazsın” diyen  Peker, takipçilerine tepki göstererek “İki ay öncesine kadar kendi evinizin içinde bile muhalif konuşmalar yapamıyordunuz. İki ayda ülkenin psikolojisi değişti.” dedi.

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-Kıymetli dostlarım, size Go oyununun felsefesinden bahsedeceğim. Aikido sporunun ruhunu araştırın dedim cevap olarak bana halen daha bir şeyler yazıyorsunuz. Ben artık kırk yaşın altındakilere de seslenmek istemiyorum, bana sadece beyni olanlar yazsın. Size laf anlatmaktan…

2-… vallahi yoruldum, billahi yoruldum. Aklınız yoksa fikriniz olmasın. İnsan psikolojisini bilmiyorsunuz. Toplum sosyolojisinden haberiniz yok. Hele sözlü dövüş sanatını belki de hiç duymadınız. Yok şunu koruyor, bunu koruyor. Ben kimseyi korumuyorum.

3-Ancak sizin beyniniz olmadığı için anlamıyorsunuz. İki ay öncesine kadar kendi evinizin içinde bile muhalif konuşmalar yapamıyordunuz. İki ayda ülkenin psikolojisi değişti. Seyredin, bekleyin, görün.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)